Idi na stranicu

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Idi na stranicu

Poštovani,
duže vrijeme koristim vaš web i forum no tek sam se nedavno registrirao i ovo je moj prvi post. Ne znam da li ne netko ranije primjetio da bi jedna sitnica znatno olakšala čitanje tema koje imaju puno stranica. Dakle,
ukoliko postoji tema u kojoj se često piše, tema brzo nakupi i preko 100 stranica. (PBZ Investor npr… koji je u 3 mjeseca nakupio i preko 200 strana)
Recimo da netko želi pročitati sve postove ili ih barem letimićno pregledati sve jer je novi član foruma pa želi možda i nešto naučiti ili ne postavljati pitanja na koja već postoji odgovor,
krene on tako i u 2 sata prelista 50 stranica. Taj dan više nema vremena i mora ugasiti forum. Kada slijedeći put želi otvoriti istu temu mora krenuti ponovo od početka i klikati na stranice redom (dobro barem na +3 ili +4 stranice više.. ali zar ne bi bilo moguće da unese broj stranice koju želi otvoriti).
Hvala i pozdrav

Dobra večer! Ne morate svaki put prelistavati temu da biste došli na željenu stranicu; zapamtite ili zapišite željenu stranicu i sljedeći put kada ju želite opet otvoriti na određenoj temi,odite na Adress bar i izbrišite zadnje brojeve i upišite brojeve željene stranice.

Dobra primjedba. Ovo ćemo svakako uskoro ugraditi. Za sada predlažem malo nespretno rješenje:
-u linku stranice http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=644&%5Bb%5Dpg=12%5B/b%5D
pg=12 predstavlja broj stranice
upišite ručno broj koji želite

Ispričavamo se na nepraktičnosti, ali ćemo ovo uskoro ispraviti

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Poštovani,

Kako je u menu “JDD diskusije” upala tema “Ciklički poremećaji, krize i recesije na tržištima kapitala (1987., 1997., … 2008.)” ?

pozdrav

No respect

Ta tema se već duže vrijeme nalazi na meniju. 😉 Ja sam to shvatio kao svojevrstan gastro dodatak forumu. 😉


Ta tema se već duže vrijeme nalazi na meniju. 😉 Ja sam to shvatio kao svojevrstan gastro dodatak forumu. 😉

Ma ja već duže vrijeme pratim samo pretplaćene teme, jer nema teorije da na ostalima pročitaš išta osim ovih postova “bull-bear” cirkusanata. Sad sam išao potražit dionicu na koju nisam pretplaćen i naletim na to.

No respect


Ma ja već duže vrijeme pratim samo pretplaćene teme, jer
nema teorije da na ostalima pročitaš išta osim ovih postova “bull-bear” cirkusanata. …

[thumbsup]
Točan opis.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Premješteno iz teme: [color=blue]Nadogradnja portala Poslovni.hr[/color]

Htio sam pitat..
Dal je nesto crklo na poslovnom ?
Kliknem na Zgubidan10 i vidim da su me moderatori ocjenili sa 95 % ,sad sam siguran da vam je stranica riknula.

Sve je crklo ili riknulo.
Ipak mislim da će tvrdoglavost vlasnika prevladati. Takvi smo mi Hrvati.
Sve će ostati po novom totalno pogrešnom konceptu, inat nam je i inače najjača strana.

Kozer

Ocjenu gledajte kao nešto što će tek nakon dužeg vremena od 2 tjedna početi davati pravu sliku i nikako nije idealno, već optimalno rješenje. Pretpostavljam da vam je bolje odgovaralo kada korisnik sa 1000 besmislenih poruka ima 5 zvjezdica, ali eto – ima nas onih koji smatramo da je to najgore moguće rješenje koje potiče pisanje gomile glupih postova.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

New Report

Close