‘U drugom kvartalu rast BDP-a bar duplo veći’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘U drugom kvartalu rast BDP-a bar duplo veći’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovaj lik je legenda. Bili bismo bolja zemlja da je ostao na barikadama.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

ova vlada kao da je došla iz monty pythona-a [emo_smijeh][emo_zloban]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

PD svakako treba razmisliti o uvođenju šaljivog kutka, barem 95% prostora punio bi Grčić

Ovaj genijalni matematicki i ekonomski um podsjeca me na nobelovca Johna Nasha i vidis da genijalac zna da je šleper pun brokava duplo veci od kamiona punog brokava. Ja cekam kad ce mu dodjelit Nobelovu nagradu za optimizam.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Klaun

NIJE ON KLAUN NEGO MI KOJI GA SLUSAMO


NIJE ON KLAUN NEGO MI KOJI GA SLUSAMO


lako je slušati, ali treba platiti klauna

BDP SE MOZE NAMJESTITI I NIJE NIKAKVO MJERILO STANDARDA GRADANA ,TO SU GLUPE BROJEKE KOJE NIKOME NIS NEZNACE A I PITANJE DALI SU TOCNE, CINJENICA JE DA LJUDI VISE PLACAJU I TEZE ZIVE , DAKLE VLADA NEVALJA

prorok111

Ne može svatko voljeti dobre vijesti i napredak Hrvatske


prorok111

Ne može svatko voljeti dobre vijesti i napredak Hrvatske


Tako je, a opće je poznato da to mogu oni koji su sudjelovali u krajiškoj balvan-revoluciji.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/danas-je-25-godina-od-balvan-revolucije-koja-je-nagovijestila-rat/836755.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


prorok111

Ne može svatko voljeti dobre vijesti i napredak Hrvatske


Za neke u HRV je ulazak u region napredak i nastoji se zadobiti što veći broj pobornika dok se iza zavjese svakodnevno broj članova SDP smanjuje…



prorok111

Ne može svatko voljeti dobre vijesti i napredak Hrvatske


Tako je, a opće je poznato da to mogu oni koji su sudjelovali u krajiškoj balvan-revoluciji.

Trebalo bi na svim TV postajama cjelodnevno puštati govori Karadžića, Mladića, onog kninskog zubara, Vuka Draškovića & comp. Čudno kako to nikom nije palo na um.

New Report

Close