Vesna Pusić: U otmici su sudjelovale dvije grupe

Naslovnica Forum Komentari članaka Vesna Pusić: U otmici su sudjelovale dvije grupe

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Muljaju nam i dalje.
Nemaju muda nam reči:

Nema pregovaranja s Teroristima.

To je jedina istina.
Tražili su 30 miliona , tražili su zatvorenice ali nitko nije htio popustiti.
Da smo im dali danas prst sutra bi tražili cjelu ruku.
Sjetite se kako smo “našim” Teroristima nudili državu u državi ali oni su htjeli još više.
Sjetite se kako smo Teroristima nudili pola vale ali ne , oni ucjenjuju , žele cjeli zaljev.
Naravnoučenje:
S Teroristima nema pregovaranja već se uvijek treba biti spreman za Oluju.
Oluja je jedino što Teroristi razumiju.

.

VESNA PUSIĆ …..hladni špricer…..bezosjećajan..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo zmija je mogla sebe dat u zamjenu za Tomislava i skupit koji politicki poen za HNS. Da su njoj skinili glavu nitko suzu ne bi pustio.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ovo zmija je mogla sebe dat u zamjenu za Tomislava i skupit koji politicki poen za HNS. Da su njoj skinili glavu nitko suzu ne bi pustio.

kako ne bi, ceo Beograd bi plakao

Dečki i curo s gornjih komentara, jako ste mi dobri, ča više reć![emo_smijesak]

meni je najbolja miami…od nje bi očekiva da će aplaudirati Pusić…a kamenjem po predsjednici…
iskreno, gade mi se te presice…prvo premijerova…ka…on će sada nešto reći…ništa novo nije rekao…pa onda Kolinda…a onda se povređenom našla ministrica vanjskih i europskih poslova…pa je i ona morala održati izvanrednu presicu za novinare…da nas sve obavijesti o novim činjenicama…i opet ćorak…sve već što smo mogli pročitati i čuti od novinara…
žao mi je da na ovakvoj tragediji pokušaju skupiti koji politički poen…a jasno je bilo od početka da s teroristima nema pregovora…i to je politika ne naša, već koja se prakticira od Amera…do sada se nije ispregovaralo ni za jednog zatočenog ništa…tako da je putovanje ministrice Pusić na račun poreznih obveznika ove zemlje u Egipat bio još jedan u nizu izleta koji smo joj platili…nakon turneje po Južnoj Americi…a onda ta presica…Bože…potraga se nastavlja…možda još koji put skokne do Kaira…

što mislim../osjećam/ to pišem…tko god je u pitanju….ne zagovaram ničiju
politiku..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


što mislim../osjećam/ to pišem…tko god je u pitanju….ne zagovaram ničiju
politiku..

hm[emo_beztona]


što mislim../osjećam/ to pišem…tko god je u pitanju….ne zagovaram ničiju
politiku..

Ajde,ajde. Nismo od jucer. Okrenila si pilu naopako cini mi se.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

što mislim../osjećam/ to pišem…tko god je u pitanju….ne zagovaram ničiju politiku..
Ajde,ajde. Nismo od jucer. Okrenila si pilu naopako cini mi se.[/quote]

@ Frankie,

ona te je poslušala , ona ti je uvik kontra.

.

New Report

Close