Izvanredno obraćanje javnosti: Milanović pozvao građane na oprez

Naslovnica Forum Komentari članaka Izvanredno obraćanje javnosti: Milanović pozvao građane na oprez

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Već se godinu dana suzdržavam od bilo kakvih izjava o retorici domaćih političara, iako mi je to posao.
Ali danas moram!
Ovako nesuvislo, nemušto obraćanje javnosti (SDP Kukuriku koalicije) premijera RH (Zorana Milanovića) nisam čula valjda nikada.
Državnik koji nakon smaknuća Hrvata kaže da semi kao država time (terorizmom) nećemo baviti, neka se drugi time bave?
Potom kaže kako ovo ne izgleda nimalo lijepo?!
Izgleda kako je netko to trebao reci, pa eto zapalo njega da da izjavu, kao da su prije izvlačili šibice tko će……”

“Nije ovdje bitan govor tijela, nego sadržaj.
uopće ne razumijem kako državnik smije reći da se neku državu terorizam ne tiče i da nek se drugi time bave. “rekla je Španjol Marković

http://direktno.hr/en/2014/medijski_partneri/22165/%C5%A0panjol-Markovi%C4%87-Milanovi%C4%87ev-nastup-bio-je-katastrofalno-neadekvatan.htm [direktno.hr]

Istina , “izvučeno iz konteksta” ali je strašno da netko to može reči :
Milanović: …ovo ne izgleda nimalo lijepo…

.

Nećemo se bavit terorizmom jer mi svoje teroriste (agresore na RH) aboliramo, kao i lopove usotalom….. O štetočinama i njihovim uspjesima da i ne govorimo. Pojeo vuk magare i nikome ništa!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Je li netko razumio ovo sinocnje premijerovo obracanje javnosti u 17 sati?
Nejasno i smuseno, dogodilo se “ono”. Sto to? Od “onih”. Kojih? Ajme jada. Ovo nije kukuriku, ovo je kukulele.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Je li netko razumio ovo sinocnje premijerovo obracanje javnosti u 17 sati?
Nejasno i smuseno, dogodilo se "ono". Sto to? Od "onih". Kojih? Ajme jada. Ovo nije kukuriku, ovo je kukulele.

nemojte zamjeriti, čovjek je stigao izravno s GO, dobro je i temu znao, taj kada je redovno na poslu u punoj koncentraciji i tada lupeta

Nekidan ovaj blesan gospodarstva kaze o premijerovoj bolesti zabrinite se,puno radi za drzavu. Toliko sam se zabrinio za premijera, a boga mi i za ministra “koji brine o gradjanima” da tu vecer nisam oka sklopio.
Doduse, zabrinuo sam se ja prvog dana kad su izabrani. Premijerova bolest se strucno zove kolinditis plus fobija od zvizduka a za ovog smusenjaka gospodarstva bi se dalo knjige napisati. Ima vec nekoliko dana da je cijena sirove nafte na svjetskim trzistima ispod 50 $ po barelu – da li su pojeftinili derivati proporcionalno – nisu, da li su pojeftinile cijene na trajektima i ostalim vrstama prijevoza – nisu, da li su se smanjile cijene elektricne energije – nisu, toliko o “brizi za gradjane”. I onda ovaj smusenjak gospodarstva prica bajke kako ce cijena benzina pojeftinit kad od Jadrana napravimo emental.
http://direktno.hr/en/2014/domovina/21910/Vrdoljak-o-Milanovi%C4%87evoj-bolesti-Zabrinite-se-puno-radi-za-dr%C5%BEavu.htm

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

žalosno, ali premijer nam svaki dan dokazuje da nije dorastao funkciji koju obnaša

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

koliko se tek građana razbolilo od njihova rada, ajoj

Evo Lepi Cane u nesto mladjem izdanju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Potpuno se slažem s gornjim komentarima, mogu još samo dodati da još uvijek imam pred očima onu čudno iskrivljenu facu premijera kao u djeteta koje se upravo posralo u gaće.Zaista je pametniji kada šuti….

Mislim da jučer ni predsjednik Vlade ni Predsjednica nisu baš bili u dobroj formi.
Ako nisu imali 100% informacije, bolje da nisu izlazili s time u javnost.

Što se tiče zabrinutosti za građane Hrvatske, za to je malo kasno.

HDZ i SDP su osigurali da u Hrvatskoj za Hrvate nema posla.
Pa sirotinja mora Van na posao.

A onda vani idete gdje Vas firma pošalje.

da li je to Sirija, Libija, Pakistan, Kuvajt, Irak, nevažno.

i drugi put (a biće toga još) molio bi da Premijer i Predsjednica osude terorizam i otvoreno kažu da će se borba protiv terorista nastaviti.

A bilo bi lijepo da su rekli i da su poslali naše specijalne postrojbe da kazne odgovorne za ovaj užas.

Ovako mi se čini da su Hrvati vani prepušteni sami sebi, i de facto otvoren je lov na njih.

poseban oprez na izborima, da se opet ne za.ebemo

HDZ i SDP su osigurali da u Hrvatskoj za Hrvate nema posla.
Pa sirotinja mora Van na posao.

Kad bi izvadio glavu iz vlastitog supka, vidio bi da je skoro jednako i u Engleskoj, SADu i ostalim zemljama, osim Njemacke, naravno. Industrija im je unistena i odnesena u Kinu. HDZ i SDP su samo lutke na koncu gospodara iz Izraela i Frankfurta.

I da znas nesto o ekononiji, razumio bi da je i posao isto izmisljotina tih psihopatskih elita i sredstvo kontrole nad stokom sitnog zuba.

New Report

Close