Poduzetnici otkrili ‘trik’ kako izbjeći plaćanja državi

Naslovnica Forum Komentari članaka Poduzetnici otkrili ‘trik’ kako izbjeći plaćanja državi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Cini mi se da nounar ovoga uratka ni sam ne razumije sto je htio reci.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Cini mi se da nounar ovoga uratka ni sam ne razumije sto je htio reci.

htio je reći da su “poduzetnici” prošli lišo, jer su im društva ugašena, a nisu morali platiti kazne za nepravodobno podnošenje FI, zašto država nije podnijela niti jedan optužni prijedlog, valjda je jasno da se treba nekoga zaštititi, nešto slično PSN iliti tzv. Rojsijada

Tocno. Znaci nisu poduzetnici krivi sto lijeni drzavni sluzbenici ne provode nebulozne zakone RH. Vjerujem da je ovdje bilo i poduzentika koji su sve dugove podmirili i htjeli ugasit firmu,ali treba naranit drzavne sluzbenike i javne biljeznike za ugasit istu. Pa se eto poduzetnici kao i obicno snasli.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

“Poduzetnici” koriste sve trikove da varaju svoju državu.

A državni službenici ih podržavaju u tome.

Ja sam tako shvatio članak.

Tocno. Ta jadna drzava bi trebala tih 700 miljona kuna potrazivat od svojih sluzbenika koji ocito ne zele radit za sto su placeni.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Odhebite vise uhljebi uhljebovski.u ovom smradu od države nemoze nitko opstati .nitko jebeni nezeli ulagati u predbankrotnu državu a vi bi jos to malo jada sto umire iscipelarili sa 15000 kn .mamu vam hebem uhljebovsku niste jedan rucak zaradili radom.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Gluplji članak već dugo nisam pročitao. O kojim vi to poduzetnicima pričate? O propalim i fikus firmama? To nema veze sa poduzetništvom.

Ja sam naprimjer kupio stan prije 2,5 godine i još nisam dobio rješenje da platim porez na nekretnine, jođ pola goine i ode to u zastaru. Baš me zanima dali ću ga dobiti.


Ja sam naprimjer kupio stan prije 2,5 godine i još nisam dobio rješenje da platim porez na nekretnine, jođ pola goine i ode to u zastaru. Baš me zanima dali ću ga dobiti.

Bojim se da ćeš ispasti papak.
Tvoja dužnost je bila prijaviti kupnju nekretnine u roku mjesec dana i platiti porez po rješenju.

Pa prijavio je kupnju sigurno.Ako nije on onda je javni biljeznik.Predmjevam da jos nisu izdali rjesenje. Evo ja isto cekam vec godinu i 3 mjeseca da oni izdaju rjesenje. Zvao ih nekoliko puta,ali ti jadni ljudi jednostavno ne stizu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pa prijavio je kupnju sigurno.Ako nije on onda je javni biljeznik.Predmjevam da jos nisu izdali rjesenje. Evo ja isto cekam vec godinu i 3 mjeseca da oni izdaju rjesenje. Zvao ih nekoliko puta,ali ti jadni ljudi jednostavno ne stizu.

Vide naši dobri porezni organi da nas gulikože porezuju najvećim porezima na svjetu pa nam nastoje pomoći .

.


Tocno. Ta jadna drzava bi trebala tih 700 miljona kuna potrazivat od svojih sluzbenika koji ocito ne zele radit za sto su placeni.

A, ne. Trebala bi potraživati i od poduzetnika i od službenika. Vlada je najavila da će službenike koji jako dobro obavljaju posao nagrađivati, onda ne vidim zbog čega ih se ne bi i kažnjavalo zbog nerada.

Ovo više nije Jugoslavija, pa ste hrvatski domoljubi ako varate državu.

Drugi problem su ovi nazovi poduzetnici koji osnuju firmu, nabiju joj dugove bez ikakve želje da se oni vrate državi i poslovnim partnerima.

A onda samo osnuju novu tvrtku s kojom posluju.

Treba zabraniti bilo kakvo bavljenje poduzetništvom istih i njihovih obitelji dok ne podmire dugove.

New Report

Close