Raskošna kninska crkva u minusu, nema je tko platiti

Naslovnica Forum Komentari članaka Raskošna kninska crkva u minusu, nema je tko platiti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma bog ce im platit..

Ili moroni od poreznih obveznika..

10 MILIJUNA nije bilo dosta od strane države za BOŽJI HRAM? …
Ali, to je KNIN..centar svemira…njima ni to nije dosta..

Nek Thompson da novac..i ostali iz HDZ-a. DRžava im je dala i previše.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

“ Furthermore, we declare, we proclaim, we define that it is absolutely necessary for salvation that every human creature be subject to the Roman Pontiff.[6] ” – papa Bonifacije VIII, 1302.

Zašto ne navedene kome su ostali dužni!?već vidim da se pjene dežurni za crkvena pitanja!


Zašto ne navedene kome su ostali dužni!?već vidim da se pjene dežurni za crkvena pitanja!

pa izvođačima radova.

Evo čitaj Vaš link …

Zašto ne navedene kome su ostali dužni!?već vidim da se pjene dežurni za crkvena pitanja!

U pravu si najviše se uvjek pjene komunjare hasenfafer i njegova sestra miami.
Nije ih bilo briga kada su srbi porušili 60 crkvi.
Čudo da su sa toliko malo novaca sagradili vjernicima potrebnu bogomolju u Kninu.

.


Zašto ne navedene kome su ostali dužni!?već vidim da se pjene dežurni za crkvena pitanja!

U pravu si najviše se uvjek pjene komunjare hasenfafer i njegova sestra miami.
Nije ih bilo briga kada su srbi porušili 60 crkvi.
Čudo da su sa toliko malo novaca sagradili vjernicima potrebnu bogomolju u Kninu.
[/quote]

Pero nemoj vrijeđati ljude. Samo se pokazuje koliko si zatucan. Ja nisam komunista i nikad neću biti jer me politika ne zanima.
Ne radi se o tome da li se Crkva treba ili ne treba izgraditi, već da naručioc nije platio izvođačima. A zanimljivo su veze gradonačelnice i “arhitekta” i kako prvonagrađeni arhitekt NIJE dobio posao.
HDZ lopovi ostaju lopovi.
Moram priznati da me je zaprepastilo da obitelj gradonačelnice ima 20 miliona nekretnina za koje se ne zna porijeklo imovine?
Nešto slično kao Bandić, pa me uopće ne začuđuje što je i dalje gradonačelnica.

Lopovi naprijed, ostali stoj!

Moram priznati da nisam znao da je u Kninu porušeno 60 crkvi.

Zbog čega to nikad nije spomenuto na suđenju u Hagu i dokumentiranim filmovima o Oluji?

@hasanfafer,

prema tvojim ranijim komentarima lako je doći do tvog profila.
A dovoljno je samo i pročitati gornji tvoj isprdak.
Ukratko ti si jedan beskoristan bolesni lažljivi zgubidan.
Tebi sve smeta što većinu ljudi u Hrvatskoj veseli.
Baš me interesira kako ćeš srati kad pročitaj da Alkarski dvori koštaju 90 miliona , a samo Alkarski muzej 24 miliona , 1 milion više nego Kninska crkva.

.


@hasanfafer,

prema tvojim ranijim komentarima lako je doći do tvog profila.
A dovoljno je samo i pročitati gornji tvoj isprdak.
Ukratko ti si jedan beskoristan bolesni lažljivi zgubidan.
Tebi sve smeta što većinu ljudi u Hrvatskoj veseli.
Baš me interesira kako ćeš srati kad pročitaj da Alkarski dvori koštaju 90 miliona , a samo Alkarski muzej 24 miliona , 1 milion više nego Kninska crkva.

pero 7 samo znam da se za firme u stečaju i novu tvornice nema novaca, a za Crkvu se ima novaca.
Koliko sam ja učio na vjeronauku za skromne i siromašne je kraljestvo nebesko.

A ja nisam kriv što je HDZ nesposoban i crkvu izgraditi a da ne zatvori proračun za njenu izgradnju.

Pretpostavljam da većinu Hrvata veseli da naprave posao, da prodaju robu a onda taj svoj rad ne mogu naplatiti.

HDZ biznis na djelu.

I to “veliki katolici”.


@hasanfafer,

prema tvojim ranijim komentarima lako je doći do tvog profila.
A dovoljno je samo i pročitati gornji tvoj isprdak.
Ukratko ti si jedan beskoristan bolesni lažljivi zgubidan.
Tebi sve smeta što većinu ljudi u Hrvatskoj veseli.
Baš me interesira kako ćeš srati kad pročitaj da Alkarski dvori koštaju 90 miliona , a samo Alkarski muzej 24 miliona , 1 milion više nego Kninska crkva.

Inače većinu Hrvata veseli što je gradonačelnica Knina natukla nekretnina od 20 miliona kuna.

Nas većinu Hrvata veseli što nas političari kradu.

pa neka gospođa iz svoga đepa plati razliku.

Još uvijek joj ostane 10 miliona kuna.

Vaš link …

ps. Pero7 da sam znao da je KNIN tako obećana zemlja i da možeš u 5 godina zaraditi 20 miliona kuna NETO, ne bi išao van raditi već bi se u Kninu VESELIO zajedno s gospođom Rimac!

Hasenfefer, zakaj se uopće ispričavaš tom primitivcu.

Pero7 mora znati činjenice, a to su – da je HDZ bila ui ostala lopovska stranka.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

KRADEZE katolički talibani na djelu!!!!!!

Tipičan “ZNA SE” pristup politici i gospodarstvu!!!!!

Netko će da plati (Vlada SDP-a).

Ići u gradnju bez zatvorene financijske konstrukcije?

To nas čeka u slučaju dolaska ovih katoličkih talibana na vlast!!!!!!!!

New Report

Close