Okupljanje Ledaša

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje Ledaša

Molim sve zainteresirane koji posjeduju dionice leda da razmisle o jednom zajednickom sastanku!

IDEMO AP AP

E svaka ti dala…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Molim sve zainteresirane koji posjeduju dionice leda da razmisle o jednom zajednickom sastanku!

to se inace kolega zove skupstina [lol]

ovo su dionicari s najvise dionica :

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.756 4,43 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.818 2,19 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.167 0,53 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 626 0,28 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun

prvo njih kontaktirajte, a i ostale mozemo pronaci [smiley]

svakako posaljite fotke[lol] [lol] [lol]

p.s. i pozdravite mi todu, nis mi se na javlja u zadnje vrijeme[lol]

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Hehe, dobar strateg…

BTW, INSAJD – jesi ti Byber, što je bio Sol, koji je bio Biber?[huh]

No respect

Strateg!

Nasmijao si me do suza!
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

[thumbsup][thumbsup]

La vita e bella!

ma ja sam za okupljanje obavezno,
ali mislim da obavijesti možemo slati na pm,a ostalo na temi Ledo na tr.kap.hrv.,
pa tko će ovo poloviti sve…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Molim sve zainteresirane koji posjeduju dionice leda da razmisle o jednom zajednickom sastanku!

Ja sam za, na našem službenom topicu vidim da su svi veseljaci u Ledu – pa zašto se ne naći na neformalnoj cugi sa ekipom[thumbsup]

A kad bude službena skupština dioničara mi sa foruma dolazimo skupno i dovodimo tamburaše na skupštinu [lol]
A Toda će pucat iz lovačke puške [lol]
To će bit prava fešta


Hehe, dobar strateg… BTW, INSAJD – jesi ti Byber, što je bio Sol, koji je bio Biber?[huh]

sve sam ja al me pd web zbog sitnih nepodobstina ukinuo, i sad sam se popravio fin i pristojan[thumbsup]

IDEMO AP AP

predlazem termin sljedecu nedjelju!!

IDEMO AP AP

nem me u zagrebu u to vrijeme, ali inače bih došao

to bi trebalo bit jedno “obiteljsko” okupljanje[thumbsup], a o temi razgovora nek ostane unutar obitelji[proud]

IDEMO AP AP

Byber pa daj molim te evo Dalmatinci već men zaj…. dole u Splitu da sam ko i ti …. ( glede Leda ) …. ako se … još počnemo okupljati bit će svega…. Inaće ti Mig ste obecali doci dole na naše okupljanje … nije fer …
dole sam ja izdvojen …. niko nije kupio Ledo …. izuzev mojih par komadića … ( vidi okupljnje forumaša Dalmacije ) … Lijepi pozdrav podržavam ideju …

Tu sam, za druženja odmah !
Samo dogovorite termin !
DIDOV SAN opet možda ?


Byber pa daj molim te evo Dalmatinci već men zaj…. dole u Splitu da sam ko i ti …. ( glede Leda ) …. ako se … još počnemo okupljati bit će svega…. Inaće ti Mig ste obecali doci dole na naše okupljanje … nije fer … dole sam ja izdvojen …. niko nije kupio Ledo …. izuzev mojih par komadića … ( vidi okupljnje forumaša Dalmacije ) … Lijepi pozdrav podržavam ideju …

super, dakle zaradio si..[thumbsup]

ma podsjetio me Alabama, isao bih druze, ali imam jedan neodgodiv posao u subotu 19.og..u Zagrebu..
a i uzelo mi vozacku[sealed]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close