Najbogatija zlatna žila na svijetu pronađena kod Bora

Naslovnica Forum Komentari članaka Najbogatija zlatna žila na svijetu pronađena kod Bora

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prije cionistički el-dorado, jerbo pise da je americka korporacija vlasnik. Lokalno stanovnistvo ce dobiti zagadjenje i unistenje okolisa a zlato ide u Izrael/Vatikan preko amerike.

zanimljivo kak nisu ništa otkrili dok nisu došli ameri, bilo je tu dosta podmazivanja, ali neka, ko ih j…

procitah na jednom portalu … da bi sada srbi mogli biti slijedeca zamlja az “sirenje demokracije na americki nacin”!

Znamo kako su indijanci prošli kad su im svetim brdima pronašli zlato (Au).

7 konjička.

Isti je to program 21.

Naši Kukurikavci su našli naftu a njihovi Kukurikavci su našli zlato.

A narod iz tih bogatih Država bježi na zapad kao da je zavladala kuga i kolera.

.

Pa, kud baš kod njih…??? u PČM.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sto mi nemamo srece da u Hrvatskoj nadjemo takvu zlatnu zilu pa da vratimo bar dio novca sto je Hdz opljackao!


Sto mi nemamo srece da u Hrvatskoj nadjemo takvu zlatnu zilu pa da vratimo bar dio novca sto je Hdz opljackao!

mi imamo naftu, eno vrdoljka najavljuje još bolje i još jače kompanije koje će doći i donijeti nam još više novaca. ne budi nezahvalan!



Sto mi nemamo srece da u Hrvatskoj nadjemo takvu zlatnu zilu pa da vratimo bar dio novca sto je Hdz opljackao!

mi imamo naftu, eno vrdoljka najavljuje još bolje i još jače kompanije koje će doći i donijeti nam još više novaca. ne budi nezahvalan!
[/quote]
sreća pa još malo ide, neće se morati zamarati s bušenjem Jadrana, možda ako ga smjeste na pravo mjesto, bude razmišljao o bušenju tunela

Sad će moći platiti ratnu štetu i pljačku, neće imat izgovor da nemaju..

O kakvom “fantasticnom” otkricu se radi najbolje govori kretanje cijena dionica
Reservoir Minerals je -10%, a Freeport nevjerojatnih -39% i to u samo zadnjih mjesec dana 🙂

Da ne spominjem da u Kanadskim i Americkim medijima nema niti jedne rijeci o najvecem otkricu 🙂

Izgleda da oni u Srbiji imaju isto nekog Vrdoljaka samo je on vise zainteresiran za zlato, a manje za naftu. Jedno je sigurno, Srbija ce dobiti Agenciju za Plementie Metale. 🙂

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


O kakvom "fantasticnom" otkricu se radi najbolje govori kretanje cijena dionica
Reservoir Minerals je -10%, a Freeport nevjerojatnih -39% i to u samo zadnjih mjesec dana 🙂

Da ne spominjem da u Kanadskim i Americkim medijima nema niti jedne rijeci o najvecem otkricu 🙂

Izgleda da oni u Srbiji imaju isto nekog Vrdoljaka samo je on vise zainteresiran za zlato, a manje za naftu. Jedno je sigurno, Srbija ce dobiti Agenciju za Plementie Metale. 🙂

A gle Twixer. Nemreju svi imati naftu.

Uostalom kako je to “veliko” otkriće govori i to da i nakon dvije godine istraživanja nisu sigurni da li se vađenje isplati.

Evo bas gledam Reservoir minerals insider report. Uprava je u zadnjih mjesec dana prodala cca 45000 dionica, a nisu kupili niti jednu.

Malo cudno za kompaniju koja je nasla najvecu zlatnu zilu na svijetu. Pogotovo sto su im dionica pale taj mjesec 10% 🙂

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Isti je to program Plan 21.

Naši Kukurikavci su našli naftu a njihovi Kukurikavci su našli zlato.

A narod iz tih bogatih Država bježi na zapad kao da je zavladala kuga i kolera.

.

New Report

Close