FOTO: “Rat je gotov”; CMS protiv vojnog mimohoda za “Oluju”

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: “Rat je gotov”; CMS protiv vojnog mimohoda za “Oluju”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Paradoksalno, RAT JE GOTOV, kaže skupina žena nesvjesna bezpredmetnosti vlastitog istupanja koje ih svrstava u malu grupaciju koja čini se jedina nije svjesna da rat JE gotov što je u potpunoj suprotnosti sa njihovim istupanjem…

Pms…?

Unutarnji konflikti…? [emo_zloban]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Apsolutno podržavam naše oružane snage i povećanje vojnog proračuna na realne osnove.

Si vis pacem, para bellum

Mimohod sam po sebi nije bitan i možda se može bez njega ali ne vidim razloga ne biti ponosan na HV, HRZ i HRM pa mi onda niti ne smeta.

Tko financira taj nepotrebni centar i tu šaku uhljeba?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

PMS kontra mimohoda.Ajte babe doma neč pametnoga delati, bit će vam lakše

Treba osnovati (ako je nekim slučajem već nema) udrugu idiota i tražiti novce državu i grad… jer očito puno sličnih udruga već ima…

Ni ne može nam biti bolje kad se svašta financira a vojni mimohod je sasvim normalna pojava u svijetu. Druga je stvar što mi imamo gdje te novce potrošiti pametnije ali mislim da ne stojimo sami iza ove odluke.

Gosp. ANTE Kotromanoviću,

molim Vas, da odgovorite:

Zašto se kurcite ovim mimohodom ? Građani se boje naoružanja, turisti
će gledati haubice i topove, kriza koja muči građane, pojačava osjećaj
bespomoćnosti nad ovim treningom vojske i naoružanja…

Kakvu to hebenu poruku šaljemo svijetu, zaboga ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tresce se gace svijeta kad vidi regionalnu silu sa najnovijom tehnologijom.
Priznajem,kad mislim da nemogu vise,moji sunarodnjaci me iznova iznenade sa svojim biserima pa tako i mimohodom.
Pa ljudi moji jeli to moguce.
Nastupilo kolektino ludilo,nemam drugog objasnjenja


Treba osnovati (ako je nekim slučajem već nema) udrugu idiota i tražiti novce državu i grad… jer očito puno sličnih udruga već ima…

ti si idio.t, a ne žene koje su protiv rata i oružja.

@Jovo-jel’ te svrbi?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Što znači izjava “Rat je gotov”? Ili ju je osmislio “ograničeni” um ili je tendencioznog karaktera….??

Rat je gotov? A u Srbiji na vlast izabrani deklarirani četnici. Projekt velike Srbije nije nestao u glavama četnika i onih koji takve biraju. A birani su velikom većinom. Zato pamet u glavu i neka mimohoda svake godine. Radi mira.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

srbi-su-1995-organizirali-vojni-mimohod-u-slunju-sada-su-se-poput-zeceva-prestrasili-ovoga-u-zagrebu

“Jadno je i žalosno što Srbima danas smeta mimohod kojeg organizira Hrvatska vojska. A nije im smetao niti se itko od njih javno bunio, kad je na veliki srpski praznik – Vidovdan, 28. lipnja 1995. na okupiranom području Korduna na vojnom poligonu u Slunju organizirana „Vidovdanska vojna parada korpusa specijalnih snaga Vojske Republike Srpske Krajine“,
koju je uživo za tadašnju televiziju Knin strastveno komentirao Bogdan Boro Rkman”, kaže Pavković.

“Kako se približava mimohod Oružanih snaga RH, koji će se ove godine održati 4. kolovoza u Zagrebu, a u povodu Vojno-redarstvene akcije Oluja, sve se više javljaju oni koji su za, ali i protiv.

‘Srbi su 1995. organizirali vojni mimohod u Slunju, a sada su se poput zečeva prestrašili ovoga u Zagrebu’

.

Za rođendan države Francuzi, Englezi i Rusi imaju vojnu paradu.

Ovo je 20 godišnjica oslobođenja Hrvatske.

Neke stvari se ne mogu gledati u novcu.

Srbi nikako da plate ratnu odštetu.

Tek kada je plate možemo reći da je rat gotov.

Tako za Hrvatsku vojsku i vojnu paradu.[emo_palacg]

Dečki su je itekako zaslužili.

New Report

Close