Kajin: Svaki radnik trebao bi dati 300 kuna Grčkoj!

Naslovnica Forum Komentari članaka Kajin: Svaki radnik trebao bi dati 300 kuna Grčkoj!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koja gomila gluposti. Koja gomila idiota u tom saboru.

Graziani, 15.07.2015. u 14:27
“Jedino što smo i mi otprilike zaduženi kao Grčka, samo što za razliku od Grčke mi možemo servisirati te obveze”, kaže Kajin.

Za one koji ne znaju, Hrvatska ne može ‘servisirati svoje obaveze’, nego uzima kredite da bi vraćala svoje dugove.

Ali zato po Richemberghu imamo moralnu obavezu vraćati tuđe dugove, pa onda uzmimo još jedan manji kredit od 50 milja € da pomognemo Grcima.

Ono što meni nije jasno kako to da nitko u EU ne pravi previše problem kad Engleska i Danska kažu da “ne žele sudjelovati u primanju izbjeglica”. Sad će HRV primati izbjeglice po ovom Beusu jer je to “proaktivno” a GBR i DEN neće.

a svaki uhljeb, kao što je Kajin po 1000 mjesečno, 20 godina prosipa pamet, na kraju su ga šutnuli kao staru krpu i još ga uvijek napucavaju i IDS i SDP


Koja gomila gluposti. Koja gomila idiota u tom saboru.

Anonimno, 15.07.2015. u 14:48
"Jedino što smo i mi otprilike zaduženi kao Grčka, samo što za razliku od Grčke mi možemo servisirati te obveze", kaže Kajin.

Za one koji ne znaju, Hrvatska ne može 'servisirati svoje obaveze', nego uzima kredite da bi vraćala svoje dugove.

Ali zato po Richemberghu imamo moralnu obavezu vraćati tuđe dugove, pa onda uzmimo još jedan manji kredit od 50 milja € da pomognemo Grcima.

[/quote]
taj Richnekako je porijeklom bosanac, a glumi nekog švabu

Ne radi se o pomoći Grčkoj nego banksterima koji su se malo zaigrali na poker automatu… [emo_mrgud]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Misle nepotrebne štetočine da kad poduzetništvo reketare raznim ZAMPovima, HGK, HOK, Šumama (nastavi niz) da 300 kn nije ništa! U pravu su! Neće ih oni plaćat! [emo_plazi]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Misle nepotrebne štetočine da kad poduzetništvo reketare raznim ZAMPovima, HGK, HOK, Šumama (nastavi niz) da 300 kn nije ništa! U pravu su! Neće ih oni plaćat! [emo_plazi]

Hrvatske vode, HRT, naknada za ceste, zaštitu okoliša, porez na tvrtku,,,,,,,,,,,naši su veći grci od ovih kojima bi dali jednokratno 300 kn

Nema teorije da im damo ni jednu kunu! Gdje je sad REFERENDUM – PROTIV takve
ideje EU-a,,,,
Mislite da će im Nijemac dati euro ? Ili drugi ? Nema šanse…

Ipak, ideja – da sami osnujemo fund za povrat dugova prije rokova- NIJE LOŠA!
rADIJE ĆEMO DATI 300 kuna za HRVATSKU …

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A kolko bi trebao dati svaki neradnik?


A kolko bi trebao dati svaki neradnik?

I svrstava li Kajin i sebe u radnike? 😉

@svi

Ne radi se ovdje o Grcima, Njemcima, Hrvatima ili nekom desetom, svi su u istom loncu, svi su dužni cionističkim obiteljima a SVE vlade SVIH zemalja su obični veleizdajnici kojima treba presuditi po kratkom postupku jer daju državnu imovinu (to nazivaju “privatizacija”, “reforme”, “legalizacija” i sl) u zamjenu za nove dugove.

Svi dugovi su nelegitimni jer ih donose fiktivne tvorevine nastale na nezakonit način. Sve vam piše u zakonima, samo ih trebate znati čitati.

New Report

Close