U restoranu čašu obične vode naplaćuju 2 kn

Naslovnica Forum Komentari članaka U restoranu čašu obične vode naplaćuju 2 kn

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Baš sam se pitao kada će početi i to naplaćivati, zanimljivo.

Damir je poduzetnik i web entuzijast. Voli pisati o tehnološkim novinama koje pomažu da se unaprijedi poslovanje, kao i svim ostalim novostima vezanim za posao i tehnologiju.

Glupava socijalisticka navika komentirati necije cijene. Ako ti je skupo ne kupuj tamo i gotovo. Sta imas komentirati cijene kad je objekt privatno vlasnistvo. Ako je preskupo neka vlasnik komentira sam kad mu gosti ne budu dolazili. Ako nije, sve ok.

Ako je u cjeniku po meni je to u redu… 2kn zbilja nije puno i objašnjenje koje je dano je u redu.
Usluga košta 🙂

i u dućanu se voda prodaje a ne poklanja.

čaša vode naručena UZ nešto drugo trebala bi uvijek biti besplatna, a drugo je ako netko naruči samo čašu vode-onda OK da se to posebno naplati jer može doći 5 ljudi i svi naruče samo čašu vode, zauzmu stol i od toga kafić nema ništa osim troška.

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

E svašta! Ako gost zatraži čašu vode uz narudžbu, to se ne smije naplaćivati.


E svašta! Ako gost zatraži čašu vode uz narudžbu, to se ne smije naplaćivati.

kod ugostitelja to vrijedi samo ukoliko se radi o dehidriranoj djeci ili ste već pali u nesvijest, ostalo se naplaćuje, do dolaska hitne pomoći, kupite dionice turističkih tvrtki i uživajte, oni će sve odraditi[emo_smijeh]


E svašta! Ako gost zatraži čašu vode uz narudžbu, to se ne smije naplaćivati.

Zašto?

pa ista takva voda u bočicama naplaćuje se po 10-15 kuna tako da je ovo bagatela.

...povijest se ponavlja...

Mene zanima da li izdaje račun za tu istu čašu vode, tko mu je dobavljač za istu i kako pravi ulaznu kalkulaciju? Evo sad vidim, naplćuje kroz uslugu jer drugačije ne može. Da li je to legalno, uslugu za što?

New Report

Close