Policija pretražuje kuće braće Mamić!

Naslovnica Forum Komentari članaka Policija pretražuje kuće braće Mamić!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mogli bi ostati bez kolege, velikog burzovnog igrača na neko vrijeme, jer će mu komp biti zaplijenjen

Ma nisu oni. Gdje bi oni to?

“..od 2001..” a sad je 2015. To je politika. Realno njima su za vratom sve moguće inspekcije jer nisu ‘u ljubavi’ sa vlascu a sa ministrom Jovanovicem bili su i na sudu. Nitko ne može poreći da su uspješni jer usporedba sa ostalim klubovima sve govori.

politički obračun partije s neistomišljenicima, to je moje mišljenje o ovom slučaju

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


mogli bi ostati bez kolege, velikog burzovnog igrača na neko vrijeme, jer će mu komp biti zaplijenjen

Ma neće. Kompijutor je isto na pripremama s Dinamom.

Uostalom i Messi je imao problema s porezom.

Mamić kao Messi.


politički obračun partije s neistomišljenicima, to je moje mišljenje o ovom slučaju

nakon izjava Ostojića i Bauka, moglo bi se reći da ih žele eliminirati kao donatore



politički obračun partije s neistomišljenicima, to je moje mišljenje o ovom slučaju

nakon izjava Ostojića i Bauka, moglo bi se reći da ih žele eliminirati kao donatore
[/quote]

a kad čujem izjave jovanovića i vidim danas njegovo ponašanje, uopće više nemam dilema…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close