Privikavanje na život bez banaka: “Ne znam što bih rekao. Ovo je kaos”

Naslovnica Forum Komentari članaka Privikavanje na život bez banaka: “Ne znam što bih rekao. Ovo je kaos”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Galgenhumor

Nemoguće se ne diviti Grcima koji i u ovoj situaciji imaju snage i hrabrosti rugati se vlastitoj situaciji.

Niz bankomata prekriveni su ironičnim porukama i fotomontažama. Na jednoj poruci piše: “Podizanje samo u apoenima od 500 eura naviše. Nemamo novčanice od 30, 20 i 10 eura. Za razmjenu u sitno idete u njemačku ambasadu”.

“Luda” je i fotografija Angele Merkal s ljubaznim osmjehom i podignutim srednjim prstom.

Za čestitati je i njemačkom Wirtschaftswocheu koji je objavio niz ovih sarkastičnih šala So spotten Griechen uber ihre Geldautomaten

ne znam šta grčka čeka sa uvođenjem drahme.treba se okrenuti sebi i svome kljusetu a zaboraviti na švabe i novčarski reket. lijepo nakrcati tenkove na vlakove i poslati ih u njemačku da ih švabe preuzmu nazad. ne znam jel znate ali najveći kupac oružja u europi zadnjih deset godina su bile grčke lopovske elite koje su uvalili grčku u ovo stanje i to od drugova švaba.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


ne znam šta grčka čeka sa uvođenjem drahme.treba se okrenuti sebi i svome kljusetu a zaboraviti na švabe i novčarski reket. lijepo nakrcati tenkove na vlakove i poslati ih u njemačku da ih švabe preuzmu nazad. ne znam jel znate ali najveći kupac oružja u europi zadnjih deset godina su bile grčke lopovske elite koje su uvalili grčku u ovo stanje i to od drugova švaba.

Ima zivota i van Eurozone.

Jedina razlika je sto se van Euozone skuplje i teze zaduzivati. Problem je sto se Grcki standard zivota odrzava zaduzivanjem.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Mene zanima kada će Hrvati dobiti otpis dugova kao Grci.

Ili će samo Hrvati morati sve platiti bez ikakvog otpisa, prolongiranja, dobivanje povoljnije kamate.

Naravno da mislim da se svi posuđeni novci moraju vratiti.

Problem je taj što za neke države vrijede jedna pravila igre, a za druge nešto drugo.

EU bi trebala imati sva prava, obaveze i mogućnosti jednake za sve članice EU, inače Europa bazirana na jednakosti nema smisla.

A onda bi i Hrvati se trebali pripremati za izlazak iz EU bez obzira da li ćemo to sami odlučiti na referendumu, ili će nas izbaciti iz EU, ili će se EU raspasti.

New Report

Close