Adris prodao duhansko poslovanje Britancima transakcijom višom od pola mlrd. eura!

Naslovnica Forum Komentari članaka Adris prodao duhansko poslovanje Britancima transakcijom višom od pola mlrd. eura!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

znači ta cifra nije samo za TDR nego i za povezane tvrtke Istragrafika, Hrvatski duhani te maloprodajne lance iNovina i Oprese…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

da jer je to njihovog poslovnog modela. Po meni je ovo dobra poslovna vijest i odluka

da su prodali prije ove krize kad su imali puno više ponuda, mogli su dobiti bar 30% više nego danas i tu lovu do sada iskoristiti za brojne akvizicije u HR, tako da po meni ovo nisu najbolje odigrali jer su dosta zakasnili…

Ignore: KressoM, delux

eh, što bi bilo kad bi bilo… u danim okolnostima mislim da su dobili maksimum – i novaca i prava

Ovo je već sada poslovna transakcija godine, vjerojatno u cijeloj regiji. S obzirom na okolnosti u duhanskoj industriji, dobivena cijena i uvjeti su maksimalno mogući. Svaka čast!

To je oko +1% BDP-a.
Dići će i BDP i Crobex.
[emo_novac]

BAT 1999. kupuje Ente Tabacchi Italiani sa 18 tvornica. Danas su ostali na 4 tvornice. Izvor: http://it.wikipedia.org/wiki/Ente_tabacchi_italiani

Ideje naše benzin Vaš!

Čestitke. Dobra, dugo pripremana odluka i dobra cijena.


da su prodali prije ove krize kad su imali puno više ponuda, mogli su dobiti bar 30% više nego danas i tu lovu do sada iskoristiti za brojne akvizicije u HR, tako da po meni ovo nisu najbolje odigrali jer su dosta zakasnili…

a jesi li uračunao i dobit u zadnjih cca 8 godina u taj izračun, jest da je padala iz godine u godinu, ali čini mi se da razlika nikako neće biti 30%. Po meni tu negdje, ako bi dobili 30% (2007 vjerojatno bi dobili 60% više [emo_smijeh]).

Gotovo je sa duhanom,idemo na hotele 5*

revizija-potvrdila

ceka-se-dorh

prodaja-croatia-osiguranja-bila-je-nezakonita

DRŽAVNA revizija u svom posebnom izvješću Saboru potvrdila, da je prodaja Croatia osiguranja zapravo jedna od najvećih afera ove Vlade!

Naime, u nalazu Državne revizije za proračun RH u 2014. godini jasno je naglašeno kako se prodaja Croatia osiguranja nije smjela dogoditi, odnosno protivna je zakonu, te da je na koncu sklopljen nepovoljan posao za RH od kojeg je zapravo jedino zaradila tvrtka za savjetovanje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-otkrio-revizija-potvrdila-ceka-se-dorh-prodaja-croatia-osiguranja-bila-je-nezakonita/823197.aspx%5Bb%5D%5B/b%5D

Revizija potvrdila !
Sve u svemu izgleda da je vlada prodala Croatia osiguranje Adrisu ispod cijene .
Jeftinije za 6 miliardi ?
6.000.000.000,00 ?
Kao da im je čačino.
A hvale se da su digli BDP za 0,01 % ?
Takve štetočine Hrvatska nije imala od stoljeća 7.

.


revizija-potvrdila

ceka-se-dorh

prodaja-croatia-osiguranja-bila-je-nezakonita

DRŽAVNA revizija u svom posebnom izvješću Saboru potvrdila, da je prodaja Croatia osiguranja zapravo jedna od najvećih afera ove Vlade!

Naime, u nalazu Državne revizije za proračun RH u 2014. godini jasno je naglašeno kako se prodaja Croatia osiguranja nije smjela dogoditi, odnosno protivna je zakonu, te da je na koncu sklopljen nepovoljan posao za RH od kojeg je zapravo jedino zaradila tvrtka za savjetovanje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-otkrio-revizija-potvrdila-ceka-se-dorh-prodaja-croatia-osiguranja-bila-je-nezakonita/823197.aspx%5Bb%5D%5B/b%5D

Revizija potvrdila !
Sve u svemu izgleda da je vlada prodala Croatia osiguranje Adrisu ispod cijene .
Jeftinije za 6 miliardi ?
6.000.000.000,00 ?
Kao da im je čačino.
A hvale se da su digli BDP za 0,01 % ?
Takve štetočine Hrvatska nije imala od stoljeća 7.

Koja lupetanja. Zašto onda PZU nije podebljavao svoju ponudu kad se tolika vrijednost krije u CO. Samo Marić i slični idioti mogu ovakve gluposti pričati. Spominjala se i neka vrijednost od 20 mlrd kuna ili slične nebuloze. Moš misliti. CO uopće nije jeftino prodana.

@Ajzak,

nije problem Marić već Državna Revizija i Dorh.

.



@Ajzak
,

nije problem Marić već Državna Revizija i Dorh.

Volio bih vidjeti taj dokument. Jesu li iz državne revizije detaljno pregledali poslovanje CO, jesu li radili due diligence firme, jesu li valuirali firmu, jesu li iz revizije ili Marić spomenuli combined ratio CO-a? itd itd… sve znalci neš ti…

New Report

Close