Kredit platio sa 3420 kovanica po jednu kunu

Naslovnica Forum Komentari članaka Kredit platio sa 3420 kovanica po jednu kunu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kada bih ja čekao u Banci i da mi ti dođeš takav šonjav i zadržavaš cijeli red mislim da bi dobio dobre batine- svoj privatni rat vodi drugdje a ne da drugi ljudi ispaštaju zbog tebe.

Zar u banci postoji samo jedan šalter?[emo_naivan]

Prosvjeduje se protiv odgovornih i to ako za to imaš razloga ( činjenice ne znamo ). Sumnjam da je službenica koja je unosila 3420 naloga ručno kriva za kredit njegovog oca,njegovu frustraciju,životne probleme i odgoj. Slažem se ima pravo platiti kredit u kojem god obliku i načinu želi , a tako i Banka ima pravo ponuditi kredit kakav želi i mi ga ( svidjelo nam se ili ne ) potpišemo i potrošimo, a kad treba vračati onda su nam svi krivi ( mi nismo nikad ). Znam dobro ovakav profil ljudi # Ja ću prosvjedovati , ali uvijek na račun najslabijega #

Ridick, pa on ne zadržava red, on je bio u redu, na šalteru i obavlja svoje, a ti si iza linije diskrecije…[emo_plazi]

pišem samo na dionicama koje držim..

Ma krelac. Buhuhuhu ja jedini imam kredit i sve banke su za to krive. Imam i ja kredit u Banci i sam sam ga potpisao i gnjavi me rata. Pa šta ? Ne zaj…..m druge klijente u Banci zbog svojih problema. Gospodo sami ste potpisali a prije toga čitajte, a ako ste nepismeni ne uzimajte kredite. Sam znam da su ljudi bili jako lakomi na kredite u CHF gdje su se čak i prijetili službenicima ukoliko kredit ne bude što prije gotov. Stoga don’t srach tu mach.

New Report

Close