FOTO: Wok burger postavio terasu na Trgu bana Jelačića

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Wok burger postavio terasu na Trgu bana Jelačića

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

sada cijeli trg izgleda kao nekakva palanka. odvratno je što rade. nikad nismo bili metropola , a niti ćemo to ikada postati uz kojekakve šatore. ova terasa mogla je biti i ljepša, ali slaveni za ljepotu okoliša puno ne mare pa imamo to što imamo na tom ružnom nakaradnom trgu : šatore , reklamne suncobrane i slična sranja.

...povijest se ponavlja...

simbol vladavine primitivnog balkanizma u zagrebu.


simbol vladavine primitivnog balkanizma u zagrebu.

ja se ne slažem jer bio sam u balkanskim gradovima i niti jedan nema takve šatore i tako ružne terase. ali zato imaju beč i salzburg – naši vrli uzori bez trunke stila i ukusa. nije balkan za sve kriv. nego to što naši biraju najgore iz austrougarske i najgore od balkana.

...povijest se ponavlja...

Još da im je klopa ok…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.



simbol vladavine primitivnog balkanizma u zagrebu.

ja se ne slažem jer bio sam u balkanskim gradovima i niti jedan nema takve šatore i tako ružne terase. ali zato imaju beč i salzburg – naši vrli uzori bez trunke stila i ukusa. nije balkan za sve kriv. nego to što naši biraju najgore iz austrougarske i najgore od balkana.
[/quote]

zašto mislite da su beč i salzburg imuni na balkanizam? istočniji balkan je stilski čistiji, zato nije tako otužan kao zagreb, isto kao što su turbo-folkeri prirodniji i stilski dosljedniji u šapcu nego na donjem gradu.

New Report

Close