Konzum nedodirljiv, no Lidl i Plodine opasno rastu

Naslovnica Forum Komentari članaka Konzum nedodirljiv, no Lidl i Plodine opasno rastu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

NEMOZE DRZAVA PLACATI STUDI I ONDA MLADI VAN NEKA IDU AL MJESECNO NEKA PLACAJU 1000E DRZAVI 25 GODINA KOLIO SU SE SKOLOVALI


NEMOZE DRZAVA PLACATI STUDI I ONDA MLADI VAN NEKA IDU AL MJESECNO NEKA PLACAJU 1000E DRZAVI 25 GODINA KOLIO SU SE SKOLOVALI

još bi trebali plaćati i dodatak od 100€ za splačine, koje jedu
znači, po Vama su studenti i roditelji krivi što u ovoj državi ne možeš dobiti posao, trebali bi se i oni nakačiti na jasle preko nekog socijalnog statusa, da još više potonemo, a guzonja i negova svita,neka leta okolo naokolo od Australije i Amerike, bez ikakvih rezultata, da mu sin malo vidi svijeta na naš račun

1000 eur mjesecno? Ne mogu vjerovati! A za sto tocno? Ja sam roditelj, skolujem svoje dijete I nisam primjetila da mi je drzava ista dala! Kupujem knjige, placam skolu, oblacim, hranim i svojim radom punim drzavni proracun! Sto to moje dijete, kada zavrsi skolu, treba vratiti ovoj drzavi? Sto?


1000 eur mjesecno? Ne mogu vjerovati! A za sto tocno? Ja sam roditelj, skolujem svoje dijete I nisam primjetila da mi je drzava ista dala! Kupujem knjige, placam skolu, oblacim, hranim i svojim radom punim drzavni proracun! Sto to moje dijete, kada zavrsi skolu, treba vratiti ovoj drzavi? Sto?

domovnicu prije odlaska


NEMOZE DRZAVA PLACATI STUDI I ONDA MLADI VAN NEKA IDU AL MJESECNO NEKA PLACAJU 1000E DRZAVI 25 GODINA KOLIO SU SE SKOLOVALI

Kad bi glupost uzdizala ti bi bio golub kao i ostali ovakvih bistrih stavova.

New Report

Close