Dok neki otplaćuju kredite, ovaj Zagrepčanin si je sam izgradio kućicu za život

Naslovnica Forum Komentari članaka Dok neki otplaćuju kredite, ovaj Zagrepčanin si je sam izgradio kućicu za život

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zato što su ljudi imbecili koji unutarnju prazninu nastoje nadoknaditi gomilanjem materijalnih dobara.

morao bi on tu ubaciti jedan aparat za gašenje požara, još noćas bi mu bankari mogli to zapaliti, možda su već poslali Bohačeka da nabavi malo benzina

“Na kraju se postavlja pitanje zašto smo zapravo spremni dizati kredite na trideset godina…”

ma ne samo to, postavlja se i pitanje zasto smo spremni trosit na tisuce i tisuce kuna kupujuci stare kampice i alat, kada smo u danasnje doba okruzeni svom silom neiskoristenih resursa poput mostova, natkrivenih autobusnih stanica i slicno.

jel vi ozbiljno usporedjujete zivot u zivotnom prostoru sa zivotom u supi? sto kad nadje curu? sto kad dobiju djecu? dogradit ce im poljski wc, da imaju mladi di postere lijepit’?

Mi zapadnjaci smo postali ovisni o svakakvim komforima. A kao kod ovisnika o heroinu, komfor se mora konstantno povecavati, sto u jednoj tocki vise nije moguce i postanemo nesretni, isfrustrirani i pod stresom.
Jer, kada bi novac i sve materijalno sto lovimo donosili srecu, onda bismo svi mi svakako trebali biti puno sretniji od nasih djedova, koji nisu imali ni 10% onoga sto danas prakticki svatko vec ima. Pocevsi od tople vode, obrazovanja, dostupnog zdravstva te kupaone i zahoda u kuci. Ali to nije tako, i malo tko danas je imalo sretniji od nasih predaka. I dolazimo do surove istine da, iako nam je u prirodi postalo loviti novce i materijalna bogatstva povezujuci to sa srecom, zapravo je sreca u potpuno suprotnim vodama. Ali trebat ce jos desetljeca kapitalizma da nam se oci otvore. 🙂

Ma ne treba mu ni to, samo šator i vreća za spavanje

Ljudi , pa zašto se mučite toliko s tim kreditima…

Kupite MALE KUĆE I DVORIŠTA u Hrvatskoj , gdje god VAm se sviđa, i preselite se na ladanja…u moderne male gradove ..ili male ruralne sredine…

Pa, kad se financijski oporavite…natrag se vratite u Zagreb ili ……gdje želite..

Kolegica je agent nekretnina, veli da sve više ljudi dolazi kupovati kućice
u Zagorju i okolici…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jučer mi je rečeno…..da vratim kredit, i uzmem novi..pa,8 godina sam
plaćao samo KAMATU. Sad kad počinjem plaćati i ratu, sad da odustanem..?

Ljudi se neće odreći plaćenog novca / uglavnom kamata / bankama….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close