Svađa Marasa i Šukera: Vratili bi se na vlast da bi opet krali

Naslovnica Forum Komentari članaka Svađa Marasa i Šukera: Vratili bi se na vlast da bi opet krali

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a iz SDP-a ne bi dali, jer bi oni isto krali, mufljuz je uništio više na Bjelolasici, nego je Šuker mogao pojesti u Fiolićevom mesu

Svojedobno je Slobodan Prosperov Novak napisao zanimljivu kolumnu u kojoj je objasnio razliku između glu.pana i lopova! Prvi je čista štetočina od koje koristi nema nitko, dok kod lopova koristi ima samo on, a i dio otetoga vrati u sustav! Najgore je kad su na vlasti (ne)sposobne štetočine!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

zamisli te koliko ljudi moraju biti r.etardirani da bi u cik zore slušali ova dva dilkana. poslije se čude kad dobiju rak.

who dares, wins

Te floskule o kradji su za razinu krčme. Kradja ima ime i prezime. On je navodno iz “poštene” Partije a najuži članovi predsjedništva Partije Merzel i Sabo su osudjeni ili optuženi za kriminal. Da se ne ide dalje u prošlost pa tako jedan Radman s HTVa ima cak i svoj hotel u Sloveniji koji je nekad bio u vlasništvu CK SKH pod kontrolom druga Leke sadašnjeg predsjednika Sabora…sve “pošteno” stečeno

“vojska o skraćenju!hurva o poštenju!”[emo_zloban]što se ne pošaketaju da bar bude zanimljivo![emo_smijeh]

Nebi se štel mješati ali ,

koliko su ovi krali od 45. do 90. pa od 2000. do 2003. nemože nitko od stoljeća 7. nadmašiti.

A tek ovi danas , za 3,5 godine vidjet će se tek kada otvorimo ormare s kosturima.

samo da spomenem minus BDP preuzeli dug 60 % a sada je 95 %.
Samo lani su potrošili 18,8 miliardi više nego smo mi zaradili.

A tek 2002. prodali su 25% INE molu za 10 % vrijednosti i oštetili Hrvatsku za 5 miliardi Dolara.

ps.:baš me intresra dal će mi (zaštitnik vladajućih) PD obrisati ovaj post ?

.

Za vrjeme Račanove vlade daleko najveći rast duga s 8,8 MLRD EUR na >20 MLRD EUR. No u HRV je puk (još uvijek) glupav i lako ga je skrenuti s pravih pitanja (i odgovora) na starlete ili razvoj ovčarstva na Kopaoniku.

Ne vesele svakoga dobre vijesti i napredak Hrvatske.
Netko voli Hrvatsku samo kada su “naši” na vlasti kao
i svi bliži i daljnji osvajači kroz povijest.
Svi bi oni voljeli Hrvatsku da su je osvojili (ili dok su je osvajali)
Hrvatska se voli bezuvjetno!
Svaki pozitivni ekonomski pomak se mora podržati i stvarati optimizam,
a ne rušilačkom retorikom zločinačke organizacije u opoziciji
4 godine blokirati rad, bacati klipove pod noge, širiti malodušje, podjele, samo zbog grabeži za državnim proračunom.


.. rušilačkom retorikom zločinačke organizacije u opoziciji 4 godine blokirati rad

a kako to misliš da HDZ može blokirati rad sabora ili vlade kad SDP s partnerima ima apsolutnu većinu i samostalno donosi sve odluke koje želi?!? druga stvar je što su se vladajući u zadnje 3,5 godine dokazali kao totalno nesposobni! još žalosnije je što šuker prema marasu, grčiću i ekipi djeluje kao profesor ekonomije pa je onda jasno tko nam danas vodi državu!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Vepar je trebao s Sanaderom u rapotornicu, a ne da palamudi jer je dokazao da ne zna, odnosno zna za sebe čapavat.

HDzejci nemate nekog novog i svježeg od ove bezidejne vreće govana?

http://www.24sata.hr/politika/suker-nas-ponovno-zaduzio-podigao-je-750-milijuna-eura-194221


Nebi se štel mješati ali ,

koliko su ovi krali od 45. do 90. pa od 2000. do 2003. nemože nitko od stoljeća 7. nadmašiti.

A tek ovi danas , za 3,5 godine vidjet će se tek kada otvorimo ormare s kosturima.

samo da spomenem minus BDP preuzeli dug 60 % a sada je 95 %.
Samo lani su potrošili 18,8 miliardi više nego smo mi zaradili.

A tek 2002. prodali su 25% INE molu za 10 % vrijednosti i oštetili Hrvatsku za 5 miliardi Dolara.

ps.:baš me intresra dal će mi (zaštitnik vladajućih) PD obrisati ovaj post ?

Ne bi se i ja štel mešat!

Ali ovo nije natjecanje tko će više pokrasti Hrvatsku.

Tako da očekujem da će se napokon birati nekog tko već nije krao.

Jadna moja Hrvatska.

Iskreno, bilo bi najbolje da prestanemo s izborima i unajmimo neku stranu Vladu (na lizing, bivšu Švedsku, Finsku ili Dansku) te da oni provedu reforme i ustroje državu (makar sve prepisali iz svojih država).

Nesposobni hrvatski birokrati.

Ma, oni ne misle krasti……nego SUPERIONO POKAZATI, KAKO SE
MOŽE KRASTI, a da nitko ne zna…pa ni narod.

Kolinda je na tu temu već rekla, o svojim intelektualnim napadajima,
u pogledu neplaćanja poreza- gdje je jasno , dala do znanja, da se sve može ukrasti – SAMO TREBA IMATI INTELIGENCIJU za takve financijske
probleme…..

Koliko je pametna i koliko ne misli na troškove pokazuje njena
opsjednutost VOJSKOM, VOJNICIMA i ostalim fetišima, koje jedva suspreže,
kako se ne bi vidjelo – da je opterećena time, što joj otac , valjda
nju gledao ko sina…a ona da ga zadivi , glumila autoritete i vojnika..
Ne možeš vjerovati,.da je tako bolesna na trošenje novca za
vojsku, mimohode ( to je van pameti trošak- dok narod gladuje /…

i onda centra i glumi, kako suosjeća s narodom……..ma, ajde…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami je ljubomorna na Kolindu…zajebana je ženska zavist [emo_smijeh]

...ladies and gentlemen....AC/DC

New Report

Close