Izračunajte koliko dana u godini radite za državu

Naslovnica Forum Komentari članaka Izračunajte koliko dana u godini radite za državu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kada sve izračunamo dođemo do podatka da u godini radimo oko 250 dana a raznih poreza platimo Državi 80 % .

Čak 200 dana radimo za Državu !

Samo 50 dana godišnje radimo za sebe !

A kada malo bolje izračunamo to da nam Država desetak puta naplaćuje porez na istu našu zarađenu lovu dođemo do podatka da za Državu radimo 225 dana , a za sebe samo 25 dana godišnje.

Možda čak i više od 90 % vremena radimo za Državu jer (nemojte zaboraviti ) , Država će naplatiti i porez vašim nasljednicima kada jednog dana otegnete papke.

.


Kada sve izračunamo dođemo do podatka da u godini radimo oko 250 dana a raznih poreza platimo Državi 80 % .

Čak 200 dana radimo za Državu !

Samo 50 dana godišnje radimo za sebe !

A kada malo bolje izračunamo to da nam Država desetak puta naplaćuje porez na istu našu zarađenu lovu dođemo do podatka da za Državu radimo 225 dana , a za sebe samo 25 dana godišnje.

Možda čak i više od 90 % vremena radimo za Državu jer (nemojte zaboraviti ) , Država će naplatiti i porez vašim nasljednicima kada jednog dana otegnete papke.

Pero 7 koliko vidim ti i dalje ništa ne radiš samo prigovaraš.

Pusti se trkeljanja po portalima i prihvati se posla.

Pravi poduzetnik se prilagodi uvjetima na tržištu i zarađuje.

Vani nema plakanja na poreze, radno vrijeme, samo rad i zarada se gledaju.

Izađi iz prosjeka narikača u Hrvatskoj.

Pero7 nikako da shvati da je 90% tih poreza još iz HDZ-ovog doba… i jedva čekamo da dođe krmrmko na vlast pa da ih ukida.

država sama po sebi ne troši ništa, al’ ga zato uhljebi pojedoše do dna jasala, nije vrijedno ni ustajanja ujutro, da bih za njih radio

@hasenfefer i neo ,

dajte si ruke ,
i jedan i drugi ne radite već parazitirate na muki drugih kao uhljebi.
Bezpredmetno je da vi pišete o porezima.

.


@hasenfefer i neo ,

dajte si ruke ,
i jedan i drugi ne radite već parazitirate na muki drugih kao uhljebi.
Bezpredmetno je da vi pišete o porezima.

Jvio se neradnik koji po cijele dane palamudi po forumu poslovnog

Anonimno, 06.05.2015. u 07:27

@hasenfefer i neo ,dajte si ruke , i jedan i drugi ne radite već parazitirate na muki drugih kao uhljebi.Bezpredmetno je da vi pišete o porezima.

@ neo i hasanfefer,

za razliku od vas ,nakon školovanja , niti jedan dan nisam bio nezaposlen.
Od ve do ve radim.
I pored tako velikih poreza nikada nisam bio dužan Državi za porez.
Za razliku od vas i pored tako velikih poreza uspio sam primjereno zaraditi u Realnom sektoru i brinem se za obitelj , ženu i djecu.

.


Anonimno, 06.05.2015. u 09:35

@hasenfefer i neo ,dajte si ruke , i jedan i drugi ne radite već parazitirate na muki drugih kao uhljebi.Bezpredmetno je da vi pišete o porezima.

@ neo i hasanfefer,

za razliku od vas ,nakon školovanja , niti jedan dan nisam bio nezaposlen.
Od ve do ve radim.
I pored tako velikih poreza nikada nisam bio dužan Državi za porez.
Za razliku od vas i pored tako velikih poreza uspio sam primjereno zaraditi u Realnom sektoru i brinem se za obitelj , ženu i djecu.

[/quote]

Pero7 A kaj si ti to zamislil? Da si Bogom dan?

Da drugi ljudi ne rade i ne plaćaju poreze?
Pa ja isto od kada sam završio fakultet radim, jedino što se i dalje školujem.
Danas bez stalnog učenja i usvajanja znanja brzo postaneš zastario.

Također radim u realnom sektoru tako da ne znam na koje uhljebe misliš?

Vjerojatno na HDZ-ove koji su ustrojili ovakvu Hrvatsku s milion jedinica+ porezi.

Lijepo ti je čovjek napisao. Tko je uveo poreze i pdv?

Tko nego HDZ? A da li je smanjio poreze na plaće? Nije?

Više radi a manje jamraj i bu ti bolje u životu.

Bolje se prihvati posla!

Toliko o tome. Nemam vremena da bacam na neradnike koji po cijele dane piskaraju po forumu.

Lp

@ hasanfefer ,

nemoj izmišljati i imputirati mi nešto što nisam nikada rekao.
Srami se.

Umjesto da tražiš posao i da se zaposliš , da prestaneš parazitirati , ti cijeli dan brabonjaš i dandgubiš na portalima.

Osim toga , vrijeme ti je , zadnji čas , s obzirom na godine da izađeš van i da si nađeš ženu i da zasnuješ obitelj i imaš djecu

.

konačno da se našao i neko pametan da i to izračuna, ali moje laičko mišljenje je da privatni poslodavci rade i dulje od 6 mj. u godini za državu pa vi onda živite…


konačno da se našao i neko pametan da i to izračuna, ali moje laičko mišljenje je da privatni poslodavci rade i dulje od 6 mj. u godini za državu pa vi onda živite…

omjer je točno 50:50, nemojte tako na naše jasličare, imaju oni razumijevanja za dotok na jasle, inače bi brzo ostali praznih jasala, drže se oni omjera još od Marka Kraljevića i njegovog Šarca, stara je to formula

New Report

Close