Prvosvibanjska čestitka premijera Milanovića: Hrvatska na pragu izlaska iz recesije

Naslovnica Forum Komentari članaka Prvosvibanjska čestitka premijera Milanovića: Hrvatska na pragu izlaska iz recesije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma da mi je znat na kojim je drogama ovaj Milanović?????

milanović priča sve lošije viceve…

Ignore: KressoM, delux

Halo hitna, pozurite!!! Upravo padoh sa stolice od smijeha,,,

nakon puteva prema putu, sada smo stigli do praga, nemaš ti Zorane snage ni za Sanju preko praga, a kamoli za cijelu Hrvatsku

dug-ce-do-2017-narasti-do-92-posto-bdpa

zatim-slijedi-pad

“…projekcija stope rasta za 2015. će iznositi 0,4 posto, u idućim godinama planirani rast bit će 1 posto u 2016, 1,2 posto 2017. i 1,5 posto u 2018. godini”.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/donosimo-dokument-koji-vlada-salje-europi-dug-ce-do-2017-narasti-do-92-posto-bdpa-tek-zatim-slijedi-pad/817357.aspx

.

A šta će raditi EK ..? lagati im, kako je to radio HDZ…..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


nakon puteva prema putu, sada smo stigli do praga, nemaš ti Zorane snage ni za Sanju preko praga, a kamoli za cijelu Hrvatsku

Mislim da je jedino na tom polju uspješan. Čovjek ima nekoliko ljubavnica. Ivona Maričić mu je i rodila sina prije godinu dana kojega nije niti priznao. Tko zna koliko je još takvih.

Hrvati su neuki i nesposobni.



nakon puteva prema putu, sada smo stigli do praga, nemaš ti Zorane snage ni za Sanju preko praga, a kamoli za cijelu Hrvatsku

Mislim da je jedino na tom polju uspješan. Čovjek ima nekoliko ljubavnica. Ivona Maričić mu je i rodila sina prije godinu dana kojega nije niti priznao. Tko zna koliko je još takvih.
[/quote]
taj bez koalicije ne može ništa napraviti

Eto, već su počeli prvomajski fažol plotuni

Kamo sreće da je istina ovo što trenutno prvi lažac u Hrvata tvrdi! Kamo sreće!

Prvo svibanjska čestitka = prvo aprilska sala.

Ovaj covjek je prvoklasni padobranac.

Svaka izjava mu zvuci bombasticno, novo, napeto.

To je naucio u partiji. Lazi, kradi, varaj ali samo da je zvucno pa da se cuje. To je dobro. Nije bitna statistika nego partija. Sto on kaze mora biti.
Koji klokan.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close