ILRA (Ilirija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ILRA (Ilirija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda nema ove teme?

Trebali su isplatiti dividendu mjesec dana od skupštine, je li nekome sjela? treba li im poslati podatke? Zna li netko gdje, na web stranama izgleda mogu samo bukirati sobu?


Trebali su isplatiti dividendu mjesec dana od skupštine, je li nekome sjela? treba li im poslati podatke? Zna li netko gdje, na web stranama izgleda mogu samo bukirati sobu?

Pošalji im mail sa podacima na
zorkas@ilirijabiograd.com
Imam ILRA već par godina i svake godine im šaljem mail da mi uplate dividendu. Dobro si me podsjetio, zaboravio sam.

Hvala! Evo sad zvao prije nego sto sam isao na forum, rekla gospodja isto:
-attach fotokopija osobne,
-attach fotokopija ugovora ili kartice za ziro da se vidi broj racuna
-napisati opcinu ili grad za porez,
-sve poslati na mail koji si napisao.

Dakle svake godine isto[emo_smijeh], a dobro sto se moze [emo_zacudjen]


Hvala! Evo sad zvao prije nego sto sam isao na forum, rekla gospodja isto:
-attach fotokopija osobne,
-attach fotokopija ugovora ili kartice za ziro da se vidi broj racuna
-napisati opcinu ili grad za porez,
-sve poslati na mail koji si napisao.

Dakle svake godine isto[emo_smijeh], a dobro sto se moze [emo_zacudjen]

Ako nije problem, možeš li napisati na koji si broj zvao? na web-u ne mogu pronaći nikakav broj niti kontakt za odnose s invesritorima? slala sam mail na ovu mail adresu koju ste naveli, ali nema odgovora već 2 tjedna…


Ako nije problem, možeš li napisati na koji si broj zvao? na web-u ne mogu pronaći nikakav broj niti kontakt za odnose s invesritorima? slala sam mail na ovu mail adresu koju ste naveli, ali nema odgovora već 2 tjedna…

na njihovim web stranama sam nasao neki broj telefona (ne za investitore), sad sam ukucao opet ilirija u google da dobijem stranice, to je valjda bio ovaj broj: TEL:+385(0)23 383 556 pa su me prespojili kod gdje Zorke. U isto vrijeme mi je odgovorila emailom i na raniji upit koji sam poslao prostorom za message na njihovim stranama, sto sam vidio taj dan tek navecer.

Hvala, vidjela sam i ja tej broj, ali sam mislila da ima neki koji je baš za investitore. Ništa, probat ću na taj.

Prati tko ovu turističku kompaniju?

Oko pola prihoda ostvaruju od druge najveće marine u Hrvatskoj, a ostatak je od hotela, kampova, novog event broda Nada i zadarskog Arsenala.

U posljednjih 5 godina prosječan godišnji rast neto dobiti je iznosio 19,51%.

Firma je ostvarila 13 uzastopnih godina rasta prihoda i dobiti.

http://www.dzs.hr/Hrv_Eng/publication/2015/04-03-01_05_2015.htm

U svibnju Biograd je imao +14% u dolascima i +9% u noćenjima. Ova sezona trebala bi rezultirati novim rastom prihoda i dobiti.

Međutim, i kad se sada Ilirija usporedi s konkurencijom ispada da su po svim valuacijama najjeftiniji (privitak).

Tocno. Ali imaju neki veliki spor s gradom. Ne znam bas detalje, ako se ne varam nesto oko zemljista. Ako spor bude rijesen u njihovu korist, potencijal moze biti i vise od 100% rasta. Ali ako izgube spor, moze i na drugu stranu. Znaci, tko voli kockati ima priliku…

Mirovinac dokapitalizira Iliriju po cijeni iznad tržišne. Dokap ide po 875 kn.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/8TzYZbdAka9oNKutGZzoAA==.pdf

Od kuda da dokap ide po 875?

zaboravih pitat, koji je smisao dokapitalizacije? Odnosno za šta im trebaju novci.
Dug je ok i fino se svake godine smanjuje, dakle ostaje samo kupovina nečega, nekoga

@Igor9
pa piše u tekstu objave. točka 5.

Hvala, koncentracija me napušta 🙂

New Report

Close