Tvrtkama u Hrvatskoj nedostaje 40.217 ha zemlje

Naslovnica Forum Komentari članaka Tvrtkama u Hrvatskoj nedostaje 40.217 ha zemlje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

možda se je kvadratura države smanjila? prije 100 godina je na istoj površini bilo svega više. voćnjaka, vinograda, krava, ovaca, koza….

who dares, wins

Drzava treba zemlju prodavati po trzisnoj cijeni (recimo u Nizozemskoj hektar ponegdje kosta i do 45.000,00 eura), a ne dijeliti ljudima, da bi ih se umirilo, bez ikakvih mjerljivih ekonomskih kriterija. Za godinu- dvije ce opet traziti od drzave, da im pomogne i tako u nedogled.

i do 80 000€ ako u zadnjih par godina nije pojeftinilo. samo ne znam šta ja sa onim zakonom od prije par godina koji je trebao sankcionirati ne obrađivanje zemljišta u vlasništvu. istina bok država ima najviše ne obrađenog poljoprivrednog zemljišta u posjedu pa bi sama sebe trebala bičevati.

who dares, wins

Verdi, stani malo na loptu…..
Nemaš pojma kakvi su prodavatelji zemlje….bezobrazluk čisti…
kao što si možda čuo, u posjedu smo velikog zemljišta kupljenog prije
nekoliko godina….tada kupci – nisu znali tko kupuje….uz pomoć posrednika,
zapuštenu i neplodnu zemlju, htjeli su prodati, riješiti se je…

Kad su saznali tko je kupac, bezobrazno su digli cijene. Otkup zemlje sam nastavila , no uz veliko ucjenjivanje, razne uvjete i previsoku cijenu…
Prije prodaje, obavezno poruše stabla za ogrjev , sve što vrijedi odnesu za vrijeme trajanja kupoprodaje..
AKO TI JE STALO DO OKRUPNJIVANJA- NASTRADAO SI !

To je loša hrvatska strana naših odnosa …..neće raditi na zemlji,
ali, neće je niti prodati….zahebavati će koga stigne, samo da
namakne novaca što više bez rada i truda.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close