Guverner HNB-a Boris Vujčić: Neću dati ostavku

Naslovnica Forum Komentari članaka Guverner HNB-a Boris Vujčić: Neću dati ostavku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Guverner” će sa posla ići u zatvor gdje će morati odgovoriti na pitanje kako su to banke pokrile CHF kredite izmišljenim derivatima i na taj način godišnje izvuku oko 3.5 milijarde kuna bez plaćene lipe poreza. Matice banaka u Italiji i Austriji imaju ekstra profite dok hrvatski građani grcaju u kreditima. To im on dopušta i za to ima političku podršku. I to je pošteno i pravedno i HNB tu ne može ništa?! Čista veleizdaja ne samo korisnika kredita u CHFovime nego i u eurima. Ali svemu dođe kraj, pa ću i ja malo prognozirati da će on u sljedećih 6 mjeseci završiti u zatvoru. I ne samo on…

Guverner je lijepo naveo da je njegov zadatak “stabilnost države”. Prema tome građani koji žive u toj istoj državi i uzimaju kredite nisu njegov problem jer vjerojatno žive u podzemlju ili na Mjesecu pa ih ne vidi ili ne želi vidjeti.
Vujčić je neka varijanta Milanovića u HNB. Neka dani prolaze dok ja dobivam plaću i cugam pivicu, probleme nek rješava netko drugi…

Vujčić zna da nakon HNB-a novo radno mjesto potražiti samo u nekoj od banaka po im se ne želi zamjeriti. Mjesto u Agrokoru je popunio Rohatinski.
http://www.jutarnji.hr/promasena-investicija-agrokor-ugasio-tvrtku-koju-je-kupio-od-supruge-zeljka-rohatinskog/1172399/
Što će Vujčić prodati nekoj banci? Mislim da mu naočale vrijede barem 2 milijuna kuna

New Report

Close