Pitanje Todoriću: Zašto blagajnice u Konzumu nemaju 7 tisuća kuna plaću?

Naslovnica Forum Komentari članaka Pitanje Todoriću: Zašto blagajnice u Konzumu nemaju 7 tisuća kuna plaću?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kada otvorimo prvi Drivein Konzum, onda će imati i one toliko

Evo pitanja za Todu-vodonošu &comp.

http://www.dnevno.hr/novac/tajne-izvorske-vode-procitajte-kako-domaci-tajkunski-trojac-manipulira-inforamcijama-na-tome-zaraduje-milijune

Koji Zakon to omogućuje? Kojem političaru se slijeva u džep?

stanicu,
iako je to todoric u pitanju ipak je i on na trzistu a ljudi na naplatnim kucicama nisu na trzistu , oni su na drzavnoj sisi !
ja sam apsolutno protiv prodaje autocesta ali ako je vas cilj zadrzavanje uhljeba u doticnim firmama onda sam ne za iznajmljivanje nego za prodaju !

…ne razumijem kaj se Stanić pača u Konzum…pa nek čisti pred svojim dvorištem…

Barem je to jednostavno dogovoriti:

Zato sto su Stanic, Matijasevic, Ribic, Sever i slicni sustavno gusili ekonomski razvoj zemlje. Ekonomski nerazvijene zemlje imaju veliki broj nezaposlenih koji su spremni raditi za nize place.

Kod mene u Kanadi posao blagajnice je minimalna placa. Ljudi koji rade taj posao su oporezovani sa manje od 10% (samo penzijsko 4,95% i employement insurance). Naravno u Kanadi je PDV na hranu 0%.

Pravo pitanje je
1) Zbog cega ljudi koji rade tako slabo placene poslove placaju tako visoke poreze i doprinose na place u Hrvatskoj. I zbog cega cega na osnovne potrepstine moraju platiti 25% PDV-a

Odgovor: Da bi nahranili Mijata i njegove uhljebe.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

zašto mu ne odgovori neki desničarski političar, ako ima i jednog u hrvatskoj – u hrvatskoj je trebalo uvesti vinjete prije 5 godina, imali bi manje gubitke, a možda bi i blagajnice imale koju kunu veću plaću, a tih sedam tisuća kuna što njemu daju za sjedenje u kućici pljačka je hrvatske.

volio bih ja da svi imaju 100.000 kuna plaću, ali novce negdje treba zaraditi, a kod nas visoke plaće nemaju oni što zarađuju, nego oni što otimaju.

Pravi hrvatski poduzetnik..HAHAHA..


Evo pitanja za Todu-vodonošu &comp.

http://www.dnevno.hr/novac/tajne-izvorske-vode-procitajte-kako-domaci-tajkunski-trojac-manipulira-inforamcijama-na-tome-zaraduje-milijune

Koji Zakon to omogućuje? Kojem političaru se slijeva u džep?

Znam da je to dnevno(.)hr ali taj clanak je zbilja smece. Gluposti pise.

Nemaju toliku placu zbog toga sto su bezobrazne prema kupcima 🙂

a što se u sve gura ovaj stanić? čim je netko toliko u medijima, sve smrdi na to da taj nije previše pošten…jer pošten svijet zazire od medija i pošten svijet svoje probleme rješava pravnim putem.
mijate, ti ćeš im sigurno dati od svoje plaće koja iznosi preko 10.000 kuna, iako nemaš VSS. plaće su onolike za koliko pojedinci žele raditi. to mijat nije u stanju shvatiti.

...povijest se ponavlja...

Nije istina da su generalno bezobrazne. Možda se nađe koja. Kod nas u Osijeku su pristojne i kulturne, ali poslovođe nisu ni za k .Naime smeta me što REDOVITO pred blagajnom izgubim više vremena, nego na kupnju.

Blagajnica u KONZUMU , – NEMA ……… čekaš sto godina….. raspoređeni su na 5 mjesta……na kruhu, na brzim blagajnama, u skladištu na prihvatu robe,
slaganju polica i …………..sve drugo……….
ista situacija kod svih DOMAĆIH lanaca trgovina…

Na inozemnim lancima , tipa KAUFLAND , LIDL…… uvijek je sve na svom mjestu i nema šanse da nema blagajnica za blagajnom…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Evo pitanja za Todu-vodonošu &comp.

http://www.dnevno.hr/novac/tajne-izvorske-vode-procitajte-kako-domaci-tajkunski-trojac-manipulira-inforamcijama-na-tome-zaraduje-milijune

Koji Zakon to omogućuje? Kojem političaru se slijeva u džep?

Znam da je to dnevno(.)hr ali taj clanak je zbilja smece. Gluposti pise.
[/quote]

A što je tu “smeće”. Smeće je vaš odgovor. Ako nešto nije istinito ili vi znate bolje onda napišite ili dajte referencu gdje je odgovoreno.


Barem je to jednostavno dogovoriti:

Zato sto su Stanic, Matijasevic, Ribic, Sever i slicni sustavno gusili ekonomski razvoj zemlje. Ekonomski nerazvijene zemlje imaju veliki broj nezaposlenih koji su spremni raditi za nize place.

Kod mene u Kanadi posao blagajnice je minimalna placa. Ljudi koji rade taj posao su oporezovani sa manje od 10% (samo penzijsko 4,95% i employement insurance). Naravno u Kanadi je PDV na hranu 0%.

Pravo pitanje je
1) Zbog cega ljudi koji rade tako slabo placene poslove placaju tako visoke poreze i doprinose na place u Hrvatskoj. I zbog cega cega na osnovne potrepstine moraju platiti 25% PDV-a

Odgovor: Da bi nahranili Mijata i njegove uhljebe.

Hrvatska ima flat rate porez na dohodak od otprilike 40%.
Prvi cohort je do 25 tisucakuna godisnje i sve nakon toga je otprilike 40%.

Dakle, socijalno deklarirana Vlada oporezuje ljude koji imaju preko 4000 dolara place GODISNJE po poreznoj stopi od 40%.

Slatko… dakle u Zapadnim razmjerima svi do otprilike 25-30 tisuca dolara su zapravo siromasni. Posto je to u dolarima 90% Hrvatske, onda Vlada oporezuje sa 40% poreza 90% svog stanovnistva – siromasne. Jako dobro razrađen plan.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close