‘Rate kredita u eurima mogle bi rasti i do 2.000 kuna?’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Rate kredita u eurima mogle bi rasti i do 2.000 kuna?’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mene prvenstveno zanima tečaj dolara. Zarađujem u dolarima i bitniji su mi od eura. Mislim da Poslovni nije dovoljno pozornosti posvetio rastu tečaja dolara i opasnostima koje to nosi. Svoje razmišljanje o tome sam napisao u jednom postu o rastu dolara na klimavim nogama Točno je da rate u eurima mogu porasti kada poraste euribor, ali mislim da se to neće dogoditi uskoro. Ja se bojim dolara. Meni odgovara jak dolar jer su mi primanja u toj valuti, ali je pitanje koliko dugo to može trajati. Pad je siguran, a uzrokovat će globalnu katastrofu, dosad ne zabilježenu u povijesti. Samo je pitanje kada će se to dogoditi. Može biti za godinu dana, a može biti i za 20 godina. Ovisi isključivo o politici.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Smajo ga buba li buba, na koliku trenutnu ratu će porasti 2000 ? na 3000, 5000, 8000, 12000, 20000, 30000, Smajo, Smajo, digni ti još jedan kredit u CHF, neka ti ministar Lale napravi otplatni plan

New Report

Close