Vlada snižava zatezne kamate, hoće li ponoviti greške iz ZPK-a?

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada snižava zatezne kamate, hoće li ponoviti greške iz ZPK-a?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

simpa mi je da nitko, ama bas nitko ne objasnjava zasto su kreditne kamatne stope rasle kada je euriobor padao a sada kada je gotovo na nuli, sada se hoce njega uzeti kao indeks rasta kamata.


simpa mi je da nitko, ama bas nitko ne objasnjava zasto su kreditne kamatne stope rasle kada je euriobor padao a sada kada je gotovo na nuli, sada se hoce njega uzeti kao indeks rasta kamata.

već su ga uzeli, unazad par godina, gotovo svi krediti kod svih banaka su vezani na Euribor, kao nemaju bankari pojma zašto, ali eto da se osiguraju, jedina je mogućnost da se ne dogodi nekakav ubrzani rast u par godina, inače će biti novih udruga kao pljeve



simpa mi je da nitko, ama bas nitko ne objasnjava zasto su kreditne kamatne stope rasle kada je euriobor padao a sada kada je gotovo na nuli, sada se hoce njega uzeti kao indeks rasta kamata.

već su ga uzeli, unazad par godina, gotovo svi krediti kod svih banaka su vezani na Euribor, kao nemaju bankari pojma zašto, ali eto da se osiguraju, jedina je mogućnost da se ne dogodi nekakav ubrzani rast u par godina, inače će biti novih udruga kao pljeve
[/quote]
A kako ond aobjasnjavas rast kredita u svicarcima?
na temelju kojeg to parametra je rasao?

A evo i slike kamata jednog kredita
[emo_zacudjen]




simpa mi je da nitko, ama bas nitko ne objasnjava zasto su kreditne kamatne stope rasle kada je euriobor padao a sada kada je gotovo na nuli, sada se hoce njega uzeti kao indeks rasta kamata.

već su ga uzeli, unazad par godina, gotovo svi krediti kod svih banaka su vezani na Euribor, kao nemaju bankari pojma zašto, ali eto da se osiguraju, jedina je mogućnost da se ne dogodi nekakav ubrzani rast u par godina, inače će biti novih udruga kao pljeve
[/quote]
A kako ond aobjasnjavas rast kredita u svicarcima?
na temelju kojeg to parametra je rasao?
[/quote]
radi se o novom “alatu” banaka da opet opljačka korisnike kredita, radi se o 2-3 godine unazad, rate kredita u CHF rasli su na osnovu tečaja, a banke su još potegle i klauzulu o promjenjivoj kamati, jer su se kamare za prekonoćne kredite jedno vrijeme kretale nešto preko 40 % , čini mi se

New Report

Close