Ivan Vrdoljak: Poruka je MOL-a ‘lako ćemo mi s HDZ-om’

Naslovnica Forum Komentari članaka Ivan Vrdoljak: Poruka je MOL-a ‘lako ćemo mi s HDZ-om’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I to govori čovjek iz HNS stranke koja je prodala 25% INE MOLU za siće od 10 % vrijednosti 505 miliona kada su imali i Siriju ?
Vlade koja je napustila Siriju i napravila gubitak INI od stotinjak miliardi (?) bez “ispaljenog” metka?
Čovjek koji bi izbušio cjeli Hrvatski Jadran (i uništio turizam ?) i postavio naftne platforme ?

pozar-na-naftnoj-platformi-u-meksickom-zaljevu

najmanje-cetvero-mrtvih-i-46-ozlijedenih

http://www.vecernji.hr/svijet/pozar-na-naftnoj-platformi-u-meksickom-zaljevu-najmanje-cetvero-mrtvih-i-46-ozlijedenih-998234

.

@pero7
SDP/HNS više ne znaju što napraviti da prikriju svoju nesposobnost u vođenju države pa non-stop za sve krive HDZ!
nakon 3,5 godine vlasti njima je i dalje HDZ krivac za njihovu nesposobnost da izvedu zemlju iz krize! ovakvim temopom “oporavka” BDP-a njima ne bi bile dosta niti dodatne 4 godine mandata samo da vrate BDP na stanje koje je bilo u trenutku preuzimanja vlasti krajem 2011.g.! zamisli tu tragediju!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


@pero7
SDP/HNS više ne znaju što napraviti da prikriju svoju nesposobnost u vođenju države pa non-stop za sve krive HDZ!
nakon 3,5 godine vlasti njima je i dalje HDZ krivac za njihovu nesposobnost da izvedu zemlju iz krize! ovakvim temopom "oporavka" BDP-a njima ne bi bile dosta niti dodatne 4 godine mandata samo da vrate BDP na stanje koje je bilo u trenutku preuzimanja vlasti krajem 2011.g.! zamisli tu tragediju!

HDZ i je najveći krivac za ovo stanje u državi. Zar se moramo vraćati u prošlost i sve nabrajati. Problem je što smo kao društvo sklerozni i zaboravljamo što se dogodilo jučer, a pogotovo prije 20-25god. Ovi sada koji vladaju nisu napravili ništa, a da jesu, sada bi mnogi koji žive na račun države bili na burzi rada. Svi smo na to bili spremni i sada kada izgube izbore i HDZ dođe kao spasitelj, kresat će sve redom, jer jednostavno mora. Tada će me baš zanimati reakcija sindikata, raznih braniteljskih udruga i svih ostaslih koji žive na državnim jaslama, ali i javna poduzeća. Nadam se da će napokon onda svi takvi osjetiti kako je nama u privatnom sektoru koji ih hranimo iz mjeseca u mjesec.


@pero7
SDP/HNS više ne znaju što napraviti da prikriju svoju nesposobnost u vođenju države pa non-stop za sve krive HDZ!
nakon 3,5 godine vlasti njima je i dalje HDZ krivac za njihovu nesposobnost da izvedu zemlju iz krize! ovakvim temopom "oporavka" BDP-a njima ne bi bile dosta niti dodatne 4 godine mandata samo da vrate BDP na stanje koje je bilo u trenutku preuzimanja vlasti krajem 2011.g.! zamisli tu tragediju!

Milanović je dao časnu pionirsku riječ na početku mandata, da se neće osvrtati i pozivati na prošlost, i ja sam nekada bio pionir, ali nisam nikada lagao

a minsistre trotter,lako za inu,a što ćemo mi sa PPD. Sa 50 milijuna prihoda na 3 milijarde od kad je ministar zajeo u fotelju.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close