Dionice autocesta u ponudi od studenog, cijena 700-800 kuna?

Naslovnica Forum Komentari članaka Dionice autocesta u ponudi od studenog, cijena 700-800 kuna?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

za 800 kn mogu kupiti vlastitog uhljeba i hraniti ga cijelu godinu

Ja se ne mislim voziti autocestom ako cijena cestarine bude između 700-800 kuna.

Bolje za 800 kuna uzest 2 grama bilana i imat cjelovecenju zabavu umisto investirat u ovakve IPOe i imat visegodisnju agoniju. Znaci odluka je laka.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A koji će jadnik ovo kupiti? Prihodi HAC I ARZ imaju u jednoj godini oko 1.9milijarde kuna.

tko je lud kupovati ove dionice? kad ste znali natući silne milijarde dugova, sad ih sami vraćajte! ja vam plaćam cestarinu kad idem autocestom i to je sve što ćete od mene dobiti!!!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Tko je lud da to kupi… pa mirovinski fondovi. S tuđim novcima dakako. Paket dionica HAC-a će se odlično uklopiti u portfelj svakog Hrvata koji 70% svoje mirovine već ionako ima u junk obveznicama Republike Hrvatske.

da nisu pokrali, imali bi za kredite i još dva nova traka

kad bude crobex na 2500 možda razmislim o tome. koliko vi meni vratite toliko ću i ja vama dati. do tad uhljebi pušing[emo_palacd]

who dares, wins

Dionice neka upisuju oni koji su bili protiv monetizacije. Ja ne mislim hraniti uhljebe u autocestama!!!

Kao i do sada,kupuje se samo tuđim novcima
Kad ih fiskaliziraju prihod ce biti nešto veći ali daleko od potrebnog.
Moju lipu neće vidjeti a za HEP bi razmislio

“U malo selo na rubu džungle došao jednom gospodin, lijepo obučen, odsjeo u jedinom hotelu koji je postojao u selu i objavio na cijeloj stranici lokalnog lista da kupuje majmune i plaća za svakog majmuna kojeg mu donesu 10$.
Seljaci koji su znali da je šuma puna majmuna pojuriše loviti majmune i čovjek ih je uredno isplaćivao, kako je i objavio.
Kad je ostalo malo majmuna i postalo ih teško uloviti, seljaci su ih prestali donositi.
Gospodin je tad obećao 20$ za majmuna i seljaci su ih potrčali loviti.
Opet su majmuni ponestali i gospodin je povećao cijenu na 25$ i lovci su ulovili onih nekoliko preostalih,
ali i tome je došao kraj.
Sad je gospodin obećao 50$, ali majmuna više nije bilo…
On je otputovao i njegov partner se uputio seljacima i rekao: –
Pogledajte ove kaveze, puni su majmuna koje je moj šef kupio za svoju kolekciju.
Predlažem vam da ih kupite za 35$ i kad se šef vrati on će vam ih kupiti za 50$, što je bila posljednja cijena.
Seljaci skupiše ono što su uštedjeli cijelog života i kupiše hiljade majmuna koji su bili po kavezima očekujući povratak gospodina.
Od tog dana nisu više vidjeli ni jednog ni drugog. U selu su ostali majmuni, oni u kavezu i oni izvan njega.
Sad imate jasnu viziju kako funkcioniraju financijske burze.”

.

do studenog će pasti i Vlada i cijena

Mogli bi napraviti neki bundle. Recimo dionice HAC + PTKM + Croatia Airlines.

Maximalni rizik, minimalni moguce dobitak. Mogu ga nazvati i “socijalno odgovorni” paket posto kupcev novac ide direktno u crnu rupu za pomoc sindikatima, Vladi, ugljebizmu i ruko dizacima.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

rasprodaja države sve po 12 kn
hep i hac

http://www.hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/morgan-stanley-sberbank-i-unicredit-vodit-ce-ipo-hep-a-35071

New Report

Close