Maras vodi poduzetnike u Las Vegas

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras vodi poduzetnike u Las Vegas

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sajmovi pogotovo za IT firme (ima li ih u RH?) su besmisleni ili gotovo besmisleni. CItajuci sa zanimanjem pravila za IMpuls (isti ministar) i apliciranje za LAs Vegas/Hannover uocila sam da se prijavom za Las Vegas/Hannover gubi pravo dobijanja potpore za Impuls?! Dakle dovoljno je prijaviti se za sajam i nedobiti mogucnost odlaska na besmisleni sajam i nakon toga nemozete aplicirati na Impuls. Uglavnom, mjere nesposobnog ministra u nesposobnom ministarstvu su ishitrene i skupe.

BigBoffin

Kakav je to Ministar koji ne shvaca osnovne postulate svog posla? Pa takav, jer nikada nije bio poduzetnik a sada je Ministar poduzetnistva! U njegovom slucaju je bolje da Hrvatska nema to Ministarstvo jer bi se vise napravilo bez njega. Ali, sto je veca tragedija je da taj lik ce se naci u saboru na neki odbor itd…

svaki, iole ozbiljniji poduzetnik ide na svaki put, bez Marasa

Nije mi jasno na koji način i kakve su to droge koje daju ovim likovima iz pozicije i opozicije koji mahnito hitaju preko bare, a istovremeno ih ne zanimaju posjeti gospodarstvima jedne Njemačke, Austrije, Češke, Skandinavije i ostalih europskih gospodarstava.

Samo da mu rit vidi puta, dok još može!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

I ja bi hladio yaya po Vegasu na račun državnog proračuna [emo_mrgud]

https://www.youtube.com/watch?v=4MkecFi08Yg

Obrisalo mi post jer sam istinito komentirao basnoslovne “uspjehe” vladajuće.

Danas je puno bolje , nekada bi mene obrisalo zauvjek (članak 133 , stavak 1.).

Interesantno , nikada ne obrišu one lažljive i uvredljive postove protiv Opozicije ?

.

Kada sam ja napisao da mu rit želi vidjeti puta, obrisaše mi post, a nekima su propustili sličan tekst.Grrrrr[emo_bijesan]

New Report

Close