Dok mladi odlaze, Družiću još 5 godina ugovora mimo zakona

Naslovnica Forum Komentari članaka Dok mladi odlaze, Družiću još 5 godina ugovora mimo zakona

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

hrvatska izvrsnost – ja tebi ti meni[emo_smijeh]

Klasični primjer Hrvata i njegovog mentalnog obilježja – Pohlepa. Mrš.

Jel zna netko neki znanstveni rad dotičnog?

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Krepat ce od starosti, al ne da!!

Pa lijepo piše da je drug prijatelj od Milanovicevog oca. Čemu daljnja objašnjenja. Mladi nek idu van a drugovi u hladovini do smrti.


Pa lijepo piše da je drug prijatelj od Milanovicevog oca. Čemu daljnja objašnjenja. Mladi nek idu van a drugovi u hladovini do smrti.

ako ovakve privilegije ima mali drug(Družić) premijerovog oca, kakve tek povlastice uživaju veliki premijerovi drugovi

zloćesti ste. nezamljenjiv je…..isto ga čeka mjesto na groblju.neće uteć.

Nije da je u prednosti pred mladima, jer i oni kada se negdje uvale ne puštaju ko pit bul. Naročito u medijima i marketingu, jednom unutra uvijek unutra. Zato mladi ne pigovarajte starima jer ste isti

Koja “slučajnost” da “hrvatski” novinari zaborave spomenuti da je Ivo Družić bio u vrhu jugokomunističke diktature kao član predsjedništva CKSKH gdje je bio i kandidat za predsjednika uz Račana. Slučajnost,slučajnost…

New Report

Close