Djeca gledaju televiziju po tri sata dnevno

Naslovnica Forum Komentari članaka Djeca gledaju televiziju po tri sata dnevno

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ove statistike su poražavajuće. Mislim da ljudi danas ne stignu toliko vremena provoditi s djecom zbog posla kao nekad, ali svejedno tko hoće može. Ja sa svojom djecom se redovito igra i kada mi se iskreno nakon cijelog dana posla ne da. Za dobrobit naše djece i njihovog odgoja treba se baviti s njima. Čak i od najranije dobi. Ako je lijepo vrijeme staviti ih lijepo u kolica[/url] i u šetnju.

[url="https://www.vecernji.hr/lifestyle/najam-jahti-u-hrvatskoj-s-miomare-yachting-1211295"]vecernji.hr[/url]


Ove statistike su poražavajuće. Mislim da ljudi danas ne stignu toliko vremena provoditi s djecom zbog posla kao nekad, ali svejedno tko hoće može. Ja sa svojom djecom se redovito igra i kada mi se iskreno nakon cijelog dana posla ne da. Za dobrobit naše djece i njihovog odgoja treba se baviti s njima. Čak i od najranije dobi. Ako je lijepo vrijeme staviti ih lijepo u kolica[/url] i u šetnju.

zašto bi dijete, koje hoda išlo u šetnju tim Vašim kolicima? jedino ako se premori da se vozi natrag[emo_zacudjen]

New Report

Close