“Mrsićevim modelom” u tri mjeseca zaposleno 6.000 mladih

Naslovnica Forum Komentari članaka “Mrsićevim modelom” u tri mjeseca zaposleno 6.000 mladih

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mrsićeve mjere treba patentirat da nam ih netko ne ukrade.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Mrsic je vjerojatno najnesposobniji ministar u povijesti ljudskog roda.

Potrosio je stotine milijuna na poticanje zaposljavanja sto je rezultiralo gubitkom oko 1500000 radnih mjesta.

Usprkos tome SDP-ovi novinari i dalje pokusavaju uvjeriti narod kako bi bez Mrsica bilo puno gore. Ustvari, kako ne bi bilo zivota na zemlji da nema Mrsica.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

ispravak 150K ne 1.5M

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

jeli vi ovo mene ministre nagovarate na dam otkaz sadasnjim radnicima i zaposlim nove mlade radnike bez placanja doprinosa ?

Ne vesele svakoga dobre vijesti i napredak Hrvatske.

Mi imamo otrpilike po 40000 ljudi u generaciji (isto godište) dakle broj mladih od 18-30 je negdje 480000 tisuća od toga se školuje 180000, dakle ostaje 300000 koji su na tržištu rada… 50% od toga je nezaposleno, dakle 150000 tisuća… a Mrsić je ‘zaposlio’ PUNIH 6000 ili u postotku 4%
SVAKA ČAST

Isto toliko mladih bilo bi zaposleno i bez ovih mjera, prirodnim tijekom.

Dakle, mjere beskorisne.


Isto toliko mladih bilo bi zaposleno i bez ovih mjera, prirodnim tijekom.

Dakle, mjere beskorisne.

Za svakog koga Mrsic “zaposli”, 2 izgube posao i 2 napuste zemlju.

Krajnji rezultat je fantastican 1.29M zaposlenih i 1.22M primatelja mirovina.

U Hrvatskoj ima 228 491 primatelj invalidskih radnih mirovina, a citava preradjivacka industrija ima 194 412 zaposlenih. 🙂

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


jeli vi ovo mene ministre nagovarate na dam otkaz sadasnjim radnicima i zaposlim nove mlade radnike bez placanja doprinosa ?


ako bi bili iz Foruma mladih SDP, ministar bi biop zahvalan, a otpušteni stari iz HDZ, Vama bi pripala Zlatna kuna, imao sam priliku jednom u živo slušati gospodina ministra, tema zapošljavanje, znate onu baba šumom, deda drumom, nikakav više argument neće vrijediti da bih to opet napravio, moram i ja svoje uši sačuvati, gdje mogu od svakakvih gluposti

mrsićev model je totalni promašaj koji će u konačnici dodatno povećati nezaposlenost:
http://danas.net.hr/novac/jednostavna-racunica-rjesavaju-se-starijih-kako-bi-zaposlili-jeftiniju-radnu-snagu
[emo_palacd]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Mirando Mrsić lobira u Bruxellesu za daljnje iseljavanje Hrvata iz Hrvatske.

Nakon što su uspjeli uništiti barem 60.000 radnih mjesta , zaposlenih i najviše pridonijeli da se 100.000 Hrvata moralo iseliti iz Hrvatske i dalje nastavljaju lobirati za iseljavanje iz Hrvatske.

Na kraju će u Hrvatskoj jedino ostati zaposleni SDP-ovci , HNS-ovci i njihovi drugari , uhljebi.

.

New Report

Close