Iz HEP-a stižu novi propisi za građane

Naslovnica Forum Komentari članaka Iz HEP-a stižu novi propisi za građane

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nemaš za struju,što znači da si u teškoj bijedi,a oni ti naplaćuju “mjesečni paušal za isključeno obračunsko mjesto (21 kuna)”!!!,da te na temelju neplaćanja tih 21 kn totalno fizički i psihički unište,tj.krenu u ovrhu,uzmu ti stan ili što god da imaš,ako uopće imaš,ako nemaš da im radiš za “opće” dobro.Samo moralni bijednik i bezdušna nakaza može tako nešto propisati u vremenima ove krize kojoj se ne vidi kraja.Časnije se i ubiti nego propisati takovo nešto i bezobzirno gaziti po sirotinji koja je najmanje kriva za svoju nesreću.Ali stati će netko i u obranu nedužne sirotinje,ima valjda neke pravde koja će prije ili kasnije doći,naoštriti će valjda Bog mač i za takve bezdušnike…Kada vas već sirotinja ne tjera – ne pada joj na pamet – da plaćate što ste postavili obračunsko mjesto na njihovu nekretninu,naplaćujte vi sirotinji ono što ste sami postavili i od toga hranili vašu djecu.Zato sada otkidate kruh iz usta djeci te sirotinje,kao znak zahvalnosti što ste živjeli od tih ljudi dok su mogli plaćati struju…Nečijoj bezobzirnosti nema kraja,isključi ti struju ali ti ne želi sjašiti sa grbače,sve dok ne postaneš beskućnik,a tada te velikodušno časti javnom rasvjetom…

Nakon kraćeg razmišljanja shvatio sam da sam pogriješio te se odričem brzopleto napisanog komentara uz ispriku onima koje sam povrijedio grubim riječima.Nepravda ili ne,sastavan je i legitiman dio svih segmenata života,a sve je podložno relativiziranju.Naprosto je osobina ljudi,dakle – legitimno.I ne znači da je dobro ili loše,jer je i dobro i loše.Ispravno je tumačiti jedno i drugo.

New Report

Close