Šest najboljih vojnih pilota odlazi u Oman na deset puta veću plaću

Naslovnica Forum Komentari članaka Šest najboljih vojnih pilota odlazi u Oman na deset puta veću plaću

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Znači ima se za raznorazne “udruge-uhljebe” (neki navode čak 2 do 3 milijarde kuna godišnje) , a za najbolje u OSRH ostaju mrvice.Ovo je najgori oblik diletantizma. Ok možemo se složiti da ih ne možemo platiti koliko im ovi nude, ali duplo od onoga što dobiju mogli bi , pa bi barem pola od njih ostalo , a ovako…..[emo_mrgud]

kapitalizam…..

U drugim dnevnim novinama iznos koji im nude Arapi nije ni približno tako velik…27 tisuća kuna. Realno za naše uvjete imaju solidne plaće (piše 10 tis kN) i beneficirani radni staž. Ne znam inaju li i povlastice oko stambenog zbrinjavanja… Tamo ce morati mnogostruko vise raditi,troškovi života su znatno visi,plus avionski letovi tamo i natrag a islamska civilizacija potpuno drugačija od zapadne. Ne izgleda bas kao “prilika života”. Uostalom i mnogi hrvatski sportasi nakon premišljanja odbili su nastupati za te zemlje….

Hrvatska administracija treba napokon razumijeti da zivimo u slobodnoj zemlji i da ljudi idu gdje hoce. Sad se ovo postavlja kao neki skandal i nacionalna izdaja. A jeste blesavi…Ako MORH hoce da rade za njih neka plate, ako nece platiti neka sute i pomire se da im ljudi odlaze jer nisu atraktivan poslodavac.

dobar izvozni proizvod. povećati kapacitete škole na uštrb smanjenja drugih nepotrebnih profesija.

who dares, wins


kapitalizam…..

Daje priliku sposobnima. Socijalizam je obrana za nesposobne. Zato sposobni odlaze.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


U drugim dnevnim novinama iznos koji im nude Arapi nije ni približno tako velik…27 tisuća kuna. Realno za naše uvjete imaju solidne plaće (piše 10 tis kN) i beneficirani radni staž. Ne znam inaju li i povlastice oko stambenog zbrinjavanja… Tamo ce morati mnogostruko vise raditi,troškovi života su znatno visi,plus avionski letovi tamo i natrag a islamska civilizacija potpuno drugačija od zapadne. Ne izgleda bas kao "prilika života". Uostalom i mnogi hrvatski sportasi nakon premišljanja odbili su nastupati za te zemlje….

bio si u omanu? ako nisi, ne pričaj gluposti. arapi kad ti nešto plate, daju ti odmah i stan i hranu. to je jasno. i tome dodaj 27000 kuna mjesečno. a što se tiče islamske civilizacije…smiješan si. putuj malo. imaš love.

...povijest se ponavlja...

Da je otišao jedan ili možda dvoje onda bi mogli i spekulirati, ali pobogu cijela akrobatska grupa je otišla. Otišli su nam najbolji instruktori našeg HRZ…

Ovo više nije slučajnost, zemlja se ubrzano srozava, i uopće mi se ne sviđa kuda se krećemo.

delboy@ Niti sam bio u Omanu a niti ga mislim ikada posjetiti cak i da mi netko plati kao i nijednu islamsku državu jer cak i ove liberalnije poput Tunisa i Egipta nisu sigurne za kršćane zbog otmica itd. Prakticki je jedino Turska relativno stabilna. To je realnost. Ne znam zašto te uznemirio spomen “islamske civilizacije” kad svi znamo da je u islamskim državama život i običaji totalno drukčiji od ovdašnjih.


delboy@ Niti sam bio u Omanu a niti ga mislim ikada posjetiti cak i da mi netko plati kao i nijednu islamsku državu jer cak i ove liberalnije poput Tunisa i Egipta nisu sigurne za kršćane zbog otmica itd. Prakticki je jedino Turska relativno stabilna. To je realnost. Ne znam zašto te uznemirio spomen "islamske civilizacije" kad svi znamo da je u islamskim državama život i običaji totalno drukčiji od ovdašnjih.

Dubai živi razvratno, s oko 10 000 prostitutki koje operiraju u gradu

Home

Pa, kaj će nama ratno zrakoplovstvo….pa nismo nikakva velesila…

Nek idu .Zbogom. Potpišite ugovore s NATO-om oko toga i gotovo. Nek
oni patroliraju, ionako to sve previše košta ovu malu državu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@ms4-ne lupetaj, socijal-primitivizam te je zatupio!
Glavno je da imamo za plaću nepismenog uhljeba od ministra!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


delboy@ Niti sam bio u Omanu a niti ga mislim ikada posjetiti cak i da mi netko plati kao i nijednu islamsku državu jer cak i ove liberalnije poput Tunisa i Egipta nisu sigurne za kršćane zbog otmica itd. Prakticki je jedino Turska relativno stabilna. To je realnost. Ne znam zašto te uznemirio spomen "islamske civilizacije" kad svi znamo da je u islamskim državama život i običaji totalno drukčiji od ovdašnjih.

na ovo mogu samo reći jedno: u ime oca i sina i duha svetoga…ti si tako stravično zatucan. nevjerojatno je da postoje ljudi na internetu koji prosipaju ovakve gluposti…pa ti nisi mrdnuo iz svoje vukojebine…nećeš ti nikamo putovati, to je činjenica, ali ćeš zato i dalje glumiti najpametnijeg na svijetu i o svemu ćeš piskarati..pa ovog nema nigdje…pogledaj gore kako je u dubai-u. ti si smiješan da ni ne znaš koliko…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close