Milanović: Rast BDP-a pokazatelj da je Vlada na dobrom putu

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Rast BDP-a pokazatelj da je Vlada na dobrom putu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Rast BDPa zasluga je plana 21 i potpredsjednika Vlade vječitog optimista Grčića. Da nije bilo njegovog optimizma qrac bi BDP narastao.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Opet si ljubomoran na uspjeh Vlade? Pa, zar i ti kao poduzetnik neosjećaš da je
svima bolje?
Ja osjećam da je bolje- iako još uvijek DOBITI / novaca / nema….ALI,
nema više praznog hoda, nema tužbi, sporova, nerješenih plaćanja,
znamo s kim radimo- oni koji ne mogu- zatvorili su firme….
Meni je lakše…i to se u ekonomiji osjeća…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

0,3 % i tebi je odma bolje.Mene ni 10% ne zadovoljava. Ljubomoran na 0,3%??? Daj ne budi smijesna. Nakon sto smo pali 12%, slave 0,3% kao uspjeh. Ja bi se sramio da sam na njihovom mjestu,ali sta to je zato sto sam pametan. Oni se ovim pomnse. Sto mislis zasto???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Opet si ljubomoran na uspjeh Vlade? Pa, zar i ti kao poduzetnik neosjećaš da je
svima bolje?
Ja osjećam da je bolje- iako još uvijek DOBITI / novaca / nema….ALI,
nema više praznog hoda, nema tužbi, sporova, nerješenih plaćanja,
znamo s kim radimo- oni koji ne mogu- zatvorili su firme….
Meni je lakše…i to se u ekonomiji osjeća…

Externi faktor – pad cijene goriva je jedini uzrok rasta BDP-a.

Nikakve veze sa Vladom. Ikakve.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

HEHEHEHEHE, koliko im je ono trebalo da navuku statističku pogrešku u plus kod novog obračuna BDP-a gdje ulazi i crna ekonomija te ekonomija traffickinga (trgovine drogom i prostitucije, elem ekonomija organiziranog kriminala narko kartela, prostitucije i trgovine ljudima)?
Znali su cca godinu dana da će tako po novoj metodologiji morati računati BDP plus jedno šest mjeseci prakse. Znači oko 18 mjeseci. Makar šta! I tu su dokazali brzinu i sposobnost!

p.s. malo se ponavljam al eto ga, nek se nađe

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

– gospon Josipović je bio na “pravom putu”.
– dobro je za RH što je i gospon Milanović pronašao “dobar put”.

– I love this game.
Pozdrav !

Kronična razvojna kriza – ili faktor nacionalnog karaktera?

Gledajući naslov ovog članka i podatke (0,3% rasta nakon 12 uzastopnih kvartala pada)čovjek se pita da li je moguće da se netko time hvali. No, barem pomaže objasniti zašo je Hrvatska stekla naziv društva “bez stida, ponosa i racionalne perspektive” (iliti u originalu The Economista “a shameless society, without a rational perspective”).

Dio objašnjenja može se naći i u fragmentu Augusta Šenoe na “staro ljeto” 31.12.1880 godine:

“Hoće li Bog tome biednome narodu ikada pomoći? upitah se često ovih zadnjih godina. Čovjek gotovo da sdvoji, toliko se kod nas pojavilo kukavica, toliko ništarija i propalica, toliko ima lopovštine da te groza hvata. Poštenje, dosljednost, karakter dan danas su kod nas gotovo suvišni pojmovi”.
Citirano po: Goran Vincenc, Godina 2014. – loša godina za hrvatsko šumarstvo, Hrvatske šume broj 217-218; Siječanj-Veljača 2015

No, ključno objašnjenje je ipak dao jedan ekonomist – doduše i pjesnik – skoro stoljeće kasnije. To je bio dr. Mijo Mirković poznatim aforizmom “Zašto oduvijek tako slabo radimo? Zato jer smo siromašni duhom. A zašto smo siromašni duhom? Zato jer slabo radimo”.

Ova vlada je na dobrom putu da nađe put svog konačnog odlaska u vražju mater.Naručene analize i ankete odavno smo prokužili i ne pijemo njihove monade.


Ova vlada je na dobrom putu da nađe put svog konačnog odlaska u vražju mater.Naručene analize i ankete odavno smo prokužili i ne pijemo njihove monade.


@dionis
,

kako je krenulo mi smo svi na dobrom putu da napustimo Lijepu Našu a da ostane samo kukuriku vlada sa svojim drugarima uhljebima .

Navodno da je BDP nakon 12 kvartala bio u jednom kvartalu samo 0,3% a oni odmah dižu novi kredit 10 miliardi !

10 tisuća miliona !
Novog kredita !
A nisu u stanju ni stare kamate platiti.

.

Crveni uhljebi

Josipovic-i-njegovi-ljudi-jos-ce-godinu-dana-primati-predsjednicke-place

Josipović će tako pola godina primati punu plaću od 23 tisuće kune, dok će primjerice njegova bivša šefica kabineta Danisa Juričić Spasović primati 18 tisuća kuna koliko je imala kao šefica Josipovićeva kabineta.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bijeli-uhljebi-josipovic-i-njegovi-ljudi-jos-ce-godinu-dana-primati-predsjednicke-place-/804296.aspx

.

Evo sam upravo narucija za obid kilo i po antifasizma. Ne mogu disat koliko sam se prejeo.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sastanak-vrha-sdpa-u-vrsaru-bolje-gram-lojalnosti-nego-kilogram-pameti/804306.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Evo sam upravo narucija za obid kilo i po antifasizma. Ne mogu disat koliko sam se prejeo.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sastanak-vrha-sdpa-u-vrsaru-bolje-gram-lojalnosti-nego-kilogram-pameti/804306.aspx


Pa i YU se tvrdilo da svakim danom ide sve bolje od 1945 do raspada.

Kad bi i ukinuli vladu, rast bi bio osjetno veći! Ali gloop narod niti razumije niti hoće razumjeti!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close