Ivan Vrdoljak: Ovo je godina izlaska iz recesije

Naslovnica Forum Komentari članaka Ivan Vrdoljak: Ovo je godina izlaska iz recesije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Državni zavod za statistiku je ponovno radio izračun i to je definitivno točno. Nakon šest uzastopnih tromjesečja kada smo bilježili pad, sada smo zabilježili rast BDP, koji je skroman, ali pokazuje da se ostvaruje Vladin program gospodarskog oporavka. Bilježimo i rast izvoza za prvih 10 mjeseci od gotovo 16 posto”

Jadranka Kosor, prosinac 2010. godine, komentirajući kvartalni rast BDP-a od 0.2%

dobro ,,jer vam je ovo zadnja godina vladavine u ovom stoljecu..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Rekao sam svojedobno da neće tako lako ovi komunisti sa vlasti.
Pa ipak su imali školu i mecene koji su ih učili kako da se 55 godina održe na vlasti.

Sad će malo BDP gore, prije se malo oprostilo dugova, pa će onda malo IPO građanima, kruha i igara, svega pomalo, samo da se zadrži vlast i svoje uhljebe.

Ja ne znam samo je li to gore ili Karamarkov HDZ opet na vlasti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@plavi
Gore od ovoga tesko da moze.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

poklopila se godina izlaska i vašeg odlaska

HEHEHEHEHE, koliko im je ono trebalo da navuku statističku pogrešku u plus kod novog obračuna BDP-a gdje ulazi i crna ekonomija te ekonomija traffickinga (trgovine drogom i prostitucije, elem ekonomija organiziranog kriminala narko kartela, prostitucije i trgovine ljudima)?
Znali su cca godinu dana da će tako po novoj metodologiji morati računati BDP plus jedno šest mjeseci prakse. Znači oko 18 mjeseci. Makar šta! I tu su dokazali brzinu i sposobnost!

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

New Report

Close