GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Naslovnica Forum Komentari članaka GALERIJA: Policija zaustavila antiprosvjednike koji su krenuli prema Savskoj 66

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

KOLINDA I HDZ…daju podršku braniteljima koji se cinično smiju cijeloj Hrvatskoj i potiču i provociraju ljude na novi građanski rat u Hrvatskoj…
Zašto to rade …..i taj ciničan , pun mržnje i bahatosti Glogoški i Klemm….??? Zašto to rade, i stvaraju razdor među ljudima…..???

Pa, ljudima je dosta tih branitelja ……i njihovog bezobrazluka.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zato što na taj način skreću pozornost sa stvarno bitnih tema, poput činjenica da je Kolinda masonka u službi američko-cionističkog imperijalizma i da namjerava uvesti vojni rok kako bi se naše mlade ljude slalo da ginu diljem svijeta u njihovim pljačkaškim pohodima. Skreću pozornost s činjenice da se izmišljaju terorističke prijetnje diljem EU kako bi se dobilo povoda za uvođenje policijske države. Ima toga još dosta…

Izraz “šatoraši” je ponižavajući, pa ako hoćete, i to je “govor mržnje”! Usporedio bih ga, iako nema nema nikakve veze, sa pojmom “gastarbajter”. Jesu li i žene Kamenskog, koje su također prosvjedovale danima u šatorima bile “šatorkinje”??
Zašto se kontraprosvjed morao održati u Savskoj?; ako su htjeli poslati poruku javnosti, mogli su to obaviti iz bilo kojed dijela svijeta ili Zagreba??
Dakle, situaciju radikaliziraju ljudi koji ne podržavaju branitelje!!!
Ne osjećam se ugroženim od strane branitelja prosvjednika, postoje stotine drugih interesnih skupina koje me ugrožavaju, direktno ili indirektno!
P.S. ispod svakog nivoa je komentirati izjave kao ona izad (fantom)!!

Žene iz Kamenskog mjesecima nisu dobivale plaću…..ni kune…..

A bezobrazni branitelji koštaju svaki mjesec između 6.000-12 .000 kuna….!!!
I svaki mjesec dobivaju novac ..

Evo, upravo su im stigla NOVA RJEŠENJA i VEĆA BRANITELJSKA MIROVINA ..niste znali ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

P.S. ispod svakog nivoa je komentirati izjave kao ona izad (fantom)!!

“Istina je jedini način borbe protiv zločina. Osim dokaza da se zločin desio, istina je najmoćnije oružje za borbu da se on nikada ne ponovi.”


Žene iz Kamenskog mjesecima nisu dobivale plaću…..ni kune…..

A bezobrazni branitelji koštaju svaki mjesec između 6.000-12 .000 kuna….!!!
I svaki mjesec dobivaju novac ..

Evo, upravo su im stigla NOVA RJEŠENJA i VEĆA BRANITELJSKA MIROVINA ..niste znali ?

Branitelji ovise o mirovinama – novcu poreznih obveznika, Kamensko je privatna firma koja ovisi o trzistu.

Daj se malo pripremi prije pisanja.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

A o Occupy valjda jos jedino u socijalistickoj Hrvatskoj uspjeva.

Kad su jednom clanovi Occupy-a dosli na pozornicu sa Josefom Ackermannom koji hi je pitao sto vi zelite: oni su vikali smrdljive banke i ostale nebuloze. Dakle nikakvo konkretno pitanje nego samo buka.

Occupy je populisticki pokret koji pod krinkom zanimljivog imena daje priliku osrednjoj populaciji da poistovjeti svoje probleme sa njihovima. Puno buke, nista drugo. Mogli su poslati limeni orkestar, ista bi bila korist.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Štakoraši(occupy i slični) zajedno sa predragom matićem su mjesecima radili spinove i govorili kako je velika većina ljudi protiv branitelja koji već 4 mjeseca prosvjeduju u Savskoj 66 i na kraju ih se skupi 200. To je ta velika većina.

Samo ću reći da je sramota da se huška Hrvat na Hrvata, umjesto da se riješe stvari.

Sramota je da hrvatstvo, ljubav prema domovini i njena obrana ima svoju cijenu, umjesto da bude na čast i ponos svakom pojedincu.

Ako neki već ne shvaćaju da je to obaveza svakog Hrvata i hrvatskog državljanina.

Sramota je hrvatske policije da nije osigurala protuprosvjed.

Ako smo demokracija, onda treba omogućiti da u Savskoj 66 postoji i protuprosvjed. Ljudi koji traže ukidanje naknade i dodatna prava branitelja, odnosno njihovo svođenje na razumnu razinu.
Koja je jednaka pravima ostalih koji žive u toj Hrvatskoj.

Oni koji misle da nemam pravo na svoj komentar, samo ću reći da taj cirkus ja plaćam.

Onda se svi iščuđavaju da Hrvati nemaju djece, a ima se za svakakvo osiguranja prosvjeda.

Isto mi nije jasno zašto u zakonu dijete hrvatskog branitelja ima prednost prema mojoj djeci.

Da li su djeca, čiji očevi i majke nisu bile na prvoj crti, već radili u tvornicama, na moru ili njivama, manje vrijedna?

Inače, moje je mišljenje da će se sve “povlastice” branitelja ukinuti.

A da li će to napraviti sljedeća Vlada ili MMF potpuno nevažno.

Naprosto zato jer se njihova prava i mirovine neće imati iz čega isplaćivati.

Bilo bi bolje da ljude neko primi i objasni im.

Nego da prosvjeduju na hladnoći, a nemaju se čemu nadati.


Samo ću reći da je sramota da se huška Hrvat na Hrvata, umjesto da se riješe stvari.

Sramota je da hrvatstvo, ljubav prema domovini i njena obrana ima svoju cijenu, umjesto da bude na čast i ponos svakom pojedincu.

Ako neki već ne shvaćaju da je to obaveza svakog Hrvata i hrvatskog državljanina.

O čemu ti trkeljaš?

Gospon fantom niste li Vi “sve” rekli svojim prvim postom??
Gospon hasenfefer, od kud Vam informacija da se šalje Hrvat na Hrvata, ne znam ništa o nacionalnoj strukturi ni prosvjednika ni protuprosvjednika, no ne bih se kladio u vašu konstantaciju, uostalom nacionalnost je nebitna! Zanimljivo je da se i onaj nezaposleni “prosvjednik” sjetio da je nezaposlen tek dan nakon inauguracije K.G.kitarović, pa i da mu je “kliker” proradio tak tada, opet je izabrao potpuno pogrešno mjesto za prosvjed! Nije mi jassan cilj protuprosvjednika (naravno jasan mi je), ako misle da su branitelji tamo nelegalno neka se obrate Državnim institucijama. Pravo je svakoga na prosvjed, protuprosvjedom negiramo to pravo!Jeli legitiman prosvjed protiv protuprosvjednika i ima li kraja ovom nizu???

možemo li danas očekivati, prosvjednike protiv antiprosvjednika braniteljskog prosvjeda, tko će naplaćati tolike sate interventne policije ?

Branitelji su svima nama teret. A nezadovoljni branitelji , koji
siju mržnju i nezadovoljstvo, opasni su za ovo društvo, naročito ako
dobivaju novac od onih koji ih hrane…..a to smo mi, koji radimo!

Ako djelatnice KAMENSKOG neće imati posla, neće moći izdvajati poreze i doprinose za BRANITELJE…..dakle, svima su oni teret, pa i tim ženama,
koje se nisu mogle drukčije naplatiti nego štrajkom i prosvjedom….

A što hoće Branitelji, koji dobivaju od svih nas 6.-12.000 kuna
mjesečno, a da ne mrdaju prstom ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

….ako se ludilo ne zaustavi, tj. ako HDZ ne odustane od izbora,
doći će do građanskih sukoba unutar REP.Hrvatske.
A ta to Vam , gospodo iz HDZ meće biti krivi ni Srbi, mi Miami, nego
Vi – sami – i Vaša pohlepa.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close