Grabar Kitarović prisegnula za Predsjednicu Republike Hrvatske

Naslovnica Forum Komentari članaka Grabar Kitarović prisegnula za Predsjednicu Republike Hrvatske

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Stvarno lijepa inaugaracija.

Lijepo i pozitivno.

Ne znam samo kako će Pero 7 preživjeti što predsjednica nije obukla lentu, znak predsjedničke časti.
Znači po Peri se nije držala zakona, ako se dobro sjećam.

Ono što mi se ne sviđa su VIP gosti.

Ljudi koji su optuženi za korupciju i kriminal, nisu imali što raditi među VIP gostima.
Naročito što je predsjednica rekla NULTA TOLERANCIJA za korupciju i kriminal, što ja podržavam.

Nije dobro da djela govore različito od riječi.

Djela, a ne riječi.

Lijepo i pozitivno.
Djela, a ne riječi.

Cijeli njen život kao rezultat njenih djela nema ništa pozitivno u sebi.

Mene je zabrinula desna umjetna trepavica , koja joj se odlijepila, a komad
crni joj je pao na kaput, previše se našminkala po trepavicama…

Danas mi je bila realnija. Povrijeđeni izraz lica, stisnute usnice,
suze u očima na lirske riječi i melodije…..dobro , ženstveno i
ljudski…..

Ne trba joj tjelohranitelj, muž je ko betonska hidroelektrana kraj nje, tako
da nema brige….

Vidjet ćemo……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bandić nije pravomoćno osudjen pa nema razloga da ga se ne pozove jer ipak je čovjek dugogodisnji gradonačelnik ZG izabran neposrednim izborima. Ja jedino ne bi pozvao od okupljenih Horvatincica jer osim sto je poznati poduzetnik ničim nije zaslužio biti gost.

….Na vijestima su rekli, da joj je Milanović čestitao kad je došla prema
pozornici, a ona je poslije izjavila – da se ne sjeća i da nije baš primjetila
da bi joj čestitao…..opet laže!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami – jesi bio poslije sa Vučićem ili te spopao crvenokmerski bijes?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Gdje bi ja bila poslije s Vučićem…? Čovjek je odradio svoje, sjeo u auto i otišao doma…. lijepo da je došao. Pokazao je da je spreman za normalne
razgovore i da je pristojan čovjek… šra svatko poslije misli….nije bitno.
Ako nisi primjetio bilo je to svim stranim izvjesiteljima VRLO BITNO…
pa počnimo se civilizirano ponašati jedni prema drugima…

pitam se, dali je Pero7 sjedio ili stajao…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nakon godina laži i praznine Hrvatska i Hrvati će ponovno prodisat i biti ponosan narod. Proces će trajat, ali samo naprijed (kao je rakla pred.: Niikad neću izdat hrv. nacionalne interese)


Nakon godina laži i praznine Hrvatska i Hrvati će ponovno prodisat i biti ponosan narod. Proces će trajat, ali samo naprijed (kao je rakla pred.: Niikad neću izdat hrv. nacionalne interese)

Svi osim imbecilnih ‘rvata vide kolko je sati.

Koliko mržnje prema simbolima hrvatske državotvornosti.

S druge strane, nikome nije smetao Bare kao lajtmotiv prve kampanje Ive Josipovića.

neka joj je sretno, jedna od ljepših inauguracija hrvatskih predsjednika, nadam se da ćemo sve ponoviti 2020, tako nam bog pomogao


….Na vijestima su rekli, da joj je Milanović čestitao kad je došla prema
pozornici, a ona je poslije izjavila – da se ne sjeća i da nije baš primjetila
da bi joj čestitao…..opet laže!

nije rekla da joj nije čestitao nego da se toga ne sjeća! uostalom, ako joj je pružio ruku to je mogao biti običan pozdrav, bez čestitke, jer nitko ne zna je li joj pri tome čestitao ili ne. no to je i tako nebitno jer ako joj je i formalno čestitao to nije bilo iz srca nego iz obične formalnosti! što misli o našoj predsjednici rekao je još u izbornoj noći kad se krajnje uvredljivim i neprimjerenim rječnikom obrušio na gđu. Kolindu i HDZ

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



….Na vijestima su rekli, da joj je Milanović čestitao kad je došla prema
pozornici, a ona je poslije izjavila – da se ne sjeća i da nije baš primjetila
da bi joj čestitao…..opet laže!

nije rekla da joj nije čestitao nego da se toga ne sjeća! uostalom, ako joj je pružio ruku to je mogao biti običan pozdrav, bez čestitke, jer nitko ne zna je li joj pri tome čestitao ili ne. no to je i tako nebitno jer ako joj je i formalno čestitao to nije bilo iz srca nego iz obične formalnosti! što misli o našoj predsjednici rekao je još u izbornoj noći kad se krajnje uvredljivim i neprimjerenim rječnikom obrušio na gđu. Kolindu i HDZ
[/quote]
pružio je ruku, jer bi bilo krajnje neotesano da i to ne učini, a po govoru usana mislim da je rekao, bog, ako bi koja TV imala krupniji kadar i usporenu snimku, mislim da bi to i otkrili, o tom čovjeku je stvarno šteta trošiti tintu na tipkovnici, guzonjin sin nikako ne može shvatiti da i djeca težaka sada već pristižu obrazovana, kulturnija i nadasve puno, puno pametnija od njega i zato se ponaša kao nad.kani pubertetlija neovisno o mjestu i događaju, mislim da bi profesor Gruden mogao jedini otkriti tajnu njegovog ponašanja i možda mu još pomoći, dok nije kasno, izlazak iz palače Dverce, na onakav način, bi značio da Zoki i nedjeljom žestokim tempom radi na spašavanju Hrvatske, a svi znamo da nije tako, bilo bi bolje da je znatno sporiji, manje bi štete napravio, jer u 80 % slučajeva radi uglavnom krivo


Bandić nije pravomoćno osudjen pa nema razloga da ga se ne pozove jer ipak je čovjek dugogodisnji gradonačelnik ZG izabran neposrednim izborima. Ja jedino ne bi pozvao od okupljenih Horvatincica jer osim sto je poznati poduzetnik ničim nije zaslužio biti gost.

Ne znam zašto ste se uhvatili Bandića, jer nisam nikoga imenovao.
Mislio sam općenito na VIP goste, jer su većina, njihovo lik i djelo, potpuno suprotno onome u čemu se predsjednica založila u svojem govoru.
a zbog povezanosti s podzemljem, upitna je i sama sigurnost same predsjednice i uzvanika.

Što se tiče Bandića on je pravomoćno optužen, i sud mu je zabranio da radi kao gradonačelnik do daljnjega.

Uz svu imovinu i kredite koje je digao, trebati će objasniti od kuda mu preko 20 miliona kuna na računu, onom koji su mu našli.

Koliko ja znam, on je samo delal 24 sata u gradu i nije imao drugu firmu.

I Sanadera su dvaput za redom birali. Moram priznati da je falio u VIP loži.

To što je netko izabran na izborima, ne da mu pravo da pljačka hrvatski narod.

ps. Taj Horvatinčić je zajedno s Bandićem potpuno uništio Cvjetni trg.
Nikada nisam bio u tom njegovom ruglu.

Prema zadnjim optužnicama prema Bandiću, vidi se njegov modus operandi.
Za svaki posao u gradu je uzimao proviziju, na račun građana.

100000 kuna po poslu. 10 milja po godini. Nije čudo kaj ima toliko gotovine.

New Report

Close