Uskok optužuje Bandića zbog financiranja “U ime obitelji”

Naslovnica Forum Komentari članaka Uskok optužuje Bandića zbog financiranja “U ime obitelji”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tim novcem su se mogle zakrpati rupe na cestama po cijelom gradu, ali neee.. ma, strašno.

Ne mogu razumijeti kako to da su ove zime ceste počišćene od snijega iako g. Superbandić nije trčao po gradu s lopatom.[emo_naivan]
Možda i druge stvari u gradu mogu funkcionirati bez njega i njegove samoreklame.

čista politička i protusvjetonazorska optužnica crvenih

ako je ikoga financirao, onda je to familia, a što se tiče njegovog izostanka iz grada, najviše mi nedostaje grudanje s Bandićem, uvijek sam uzimao one ledene humanitarke

Koliko su puta na isti način Zagreb, Rijeka i ostali gradovi pomagali gay, manjinske i slične inicijative.

Na isti način.

Želim i ja da me se tretira kao člana manjinske zajednice. I ja sam čovjek, iako sam Hrvat, iako sam katolik.

Zanemarimo ime i prezime i pretpostavimo da je optužnca utemeljena, ali… ali ipak se ne mogu oteti dojmu kako i ovaj slučaj pokazuje kako je Hrvatska u pravnom smislu carstvo dvostrukih kriterija.

koja lakrdija od pravne države!oni su mjerilo predsjednika kao i vlade[emo_zloban]prigovaram uskoku[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]Alan Ford!

New Report

Close