Cijene nekretnina pale 10%, kao u Italiji

Naslovnica Forum Komentari članaka Cijene nekretnina pale 10%, kao u Italiji

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koliko god bio ohrabrujući naslov u vezi pada cijena nekretnina kod nas, te susjednoj Italiji, ipak sam mišljenja da je stanje još uvijek takvo da bez obzira na minimalan pad cijena nekretnina, većina stanovništva i naravno onih koji pokušavaju doći do svoje nekretnine na činjenicu pada cijena nekratnina još uvijek u tome vide cijenu koja je astronomska, krediti kod nas nikako nisu povoljni, pa si nekretnine kod nas eventualno mogu priuštiti imućniji stanovnici EU, koliko smo mi daleko od takvih poslovnih ulaganja u vlastitu nekretninu, pričao mi je poznanik koji ima agenciju za nekretnine u Poreču[/url].
Kako on kaže jako je puno upita i čak i razgledavanja nekretnina, oduševljnja viđenim, ali realne mogućnosti građana Hrvatske su jako daleko od ostvarenja cilja, odnosno kod većine od njih, do ostvarenja kupnje svoje prve nekretnine u životu. Podići stambeni krediti u ovakvom ekonomskom i gospodarskom stanju u zemlji je postalo veoma riskantno, malo je onih koji se odlučuju za dužničko ropstvo, koje se u pravilu niti najmanje ne razlikuje od pravog ropstva.

Optimistične najave o padu cijena nekretnina su i dalje nedosanjani san za većinu građana Hrvatske…

New Report

Close