Građani čekali u redovima da upišu dionice Tankerske Next Generation

Naslovnica Forum Komentari članaka Građani čekali u redovima da upišu dionice Tankerske Next Generation

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovo samo govori da naši građani vole sovjetski način kupnje stajanjem u beskonačnim redovima. dragi građani već duži niz godina dionice se mogu kupovati i iz udobnosti i topline vašeg doma. dragi građani da bi se to desilo dovoljno je samo da uključite vaš socijalistički mozak koji nije paljen još od konca 80.tih godina. ako se to ne desi zagrebačka burza će biti prisiljena da otvori po jedan štand na dolcu i kvatriću kako bi udovoljila vašoj iskrenoj želji za oplođivanjem novca.

who dares, wins

samo dobre stvari se čekaju u redu, reklama uspjela, redovi će biti sve veći

nije istina da građani čekaju u redu!osobno sam se uvjerio u to u rijeci na šalteru rba gdje se upisuju dionice tng.nije bilo žive duše,a saznao sam da je takva situacija i sve ostale dane.taj bombastičan naslov je samo dobar pokušaj da se privuku ljudi,ali mi se čini da nije uspio,bar iz priloženog!

Neka, neka. Treba Sipke naucit kakav odnos prema dionicarima treba biti.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ne znam zašto mi se ovo od početka čini kao only fools and horses [emo_smijesak]

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close