Sabor danas odlučuje o tečaju franka, dužnici će odahnuti?

Naslovnica Forum Komentari članaka Sabor danas odlučuje o tečaju franka, dužnici će odahnuti?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Znate li kakvu psinu spremaju vladajući onima koji imaju kredite u švicarcima a nemogu vraćati kredite ?

Banka će vam “oduzeti” stan ili kuću i dozvolit će vam da u vašoj bivšoj kući ili stanu budete potstanar i da banki plaćate najam.

.

Ako se tečaj zamrzne, može li se po istom tečaju otplatiti cjelokupni kredit?

Ako se tecaj zamrzne hoce li i obicni smrtnici u Hrvatskoj moci kupovati franak po 6,39??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ako se tecaj zamrzne hoce li i obicni smrtnici u Hrvatskoj moci kupovati franak po 6,39??

aha, pa ga u Sloveniji prodavati za €, mislim da ćemo imati dvije vrste tečaja za jednu valutu, guverner se ne protivi, Apsurdistan se širi brzinom svjetlosti

A sto ti mene drzis za sitnog svercera i kokosara. Pa ja u Sloveniju idem samo u terme.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

kad ovo padne na ustavnom sudu milanović će se grohotom smijati jer tada i tako više neće biti premijer


A sto ti mene drzis za sitnog svercera i kokosara. Pa ja u Sloveniju idem samo u terme.

nije se odnosilo na ništa takvoga, samo zapažanje da se ne radi dobro, možda se sretnemo, ako posjećujete Dolenjske[emo_smijesak]

ma ova vlada će od nas napraviti milionere i milijardere kao ya vrime bivše juge

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

Ma daj Boze da im konvertiraju ovo u Eure sa zamrznutim tecajm svicarca pa kad ne budu mogli branit tecaj Eura vise vidit ces onda smija. Samo tada ce krediti kostat glave znatno vecu populaciju. Ali nema veze kupila se godina dana mira. U Hrvatskoj ljudi ionako razmisljaju samo da nije danas. Niko ne razmislja sto ce biti sutra,a kamoli za godinu dana. Ne zlazem se sa pok Tudjmanom da je narod stoka sitnog zuba, ja mislim da je stoka sitnog mozga.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close