Do kraja otplate kredita potpuna zaštita građana od valutnih rizika

Naslovnica Forum Komentari članaka Do kraja otplate kredita potpuna zaštita građana od valutnih rizika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

komunjara
vec kad to radi, sta ne napravi ko madarska i sve kredite iz eura pretvori u kunske pa da imamo suverenu monetarnu politiku i normalan tecaj EURHRK.
sto jeftinija kuna, to bolje za nase gospodarstvo.
hvala bogu pa smo malo gospodarstvo i cinjenica je da nas nece napadat za namjerni valutni rat.
hrvatska bi s eurhrk na 9-10 mogla napokon preuredit gospodarstvo u izvoznicko i turisticki raj. kaznili bi sve uvoznike. vjerujem da bi i stopa stednje te suficit platne bilance takoder eksplodirali.

Meni jedna stvar nije jasna. Nitko građane nije silio puškom da uzmu kredit u švicarcima. Imali su izbor između devizne klauzule u Eurima i švicarcima. Odabrali su Švicarca jer je u tom momentu bio povoljniji. To mi slići na Scarlet iz Zameo ih vjetar kad na kraju filma kaže “o tome ću misliti sutra”. E sad državo pomagaj. Pa nisu banke Salvation army već institucije čija svrha je ostvarivanje zarade.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

A da je svicarac slucajno pao(za sto nije bilo sanse) ovi bi se proglasili financijskim genijima i nasladjivali kako su zahebali banke.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close