Upit za korisnike

Lijepo je opet vidjeti konstruktivnu, normalnu i poučnu raspravu na forumu. Nisam odolio, pa se odlučih javiti i uključiti u raspravu.

Prije nego što išta kažem imam jedan prijedlog koji ne znam da li ćete prihvatiti:

Kako vidim rasprava se razvija u tom smjeru da se obrađuje svaki pojedinačni pokazatelj, metoda, postupak… Pošto će tu biti dosta informacija malo je nepregledno ovako sve to strpati u jedan koš pa to zajedno čitati. Stoga predlažem da zamolimo moderatora da cijelu temu Fundamentalna analiza stavi kao zaseban podforum u kategoriju Financije http://www.poslovni.hr/forum/ kao što postoji podforum Tržište kapitala – Hrvatska… Dosadašnja rasprava sa teme Fundamentalna analiza neka bude pod Općenito u tom podforumu, a mi ćeme otvarati nove teme za pojedini pokazatelj tako da to bude preglednije pratiti i raspravljati.

Znači npr. forum
Financije > Fundamentalna analiza > Općenito (dosadašnja rasprava sa foruma
Financije > Fundamentalna analiza > P/E i tu raspravljamo o P/E
Financije > Fundamentalna analiza > P/S i tu raspravljamo o P/S

Poštovani,

Ovo je prijedlog korisnika fundament. Na žalost, jedna lastavica ne čini proljeće stoga bismo voljeli kad bi se većina Vas izjasnila bi li vam prijedlog kolege fundamenta bio prihvatljiv. Nama osobno se sviđa zamisao i drage bismo volje prebacili ovu temu, zatim temu vezanu uz tehničku analizu, sada aktualnu Medvjeđi brlog i slične tematike u neku zasebnu.

Eto, molim vas da se izjasnite bi li vam to bilo prihvatljivo ili vam više odgovara ovdje gdje je?

Srdačan pozdrav!

Suricata suricatta

bilo bi lijepo da i fund i teh analiza imaju svoje podforume, jer bi im lakše mogli pristupiti kao i pratiti ih. ja sam za, a čak sam to mislio i predložiti prije nekog vremena.

slažem se. Po meni bi trebalo napraviti par podforuma na podforumu tržište kapitala hrvatska. Sad je previše različitih tema i dosta je sve nepregledno.

..........................................................................................

Bilo bi vise nego prihvatljivo jer je ovako nepregledno. Jadan onaj tko to bude razvrstavao[smiley2]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Evala i ja se slažem da je bolje posebno.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

To nebi bilo loše.Samo nam ostavite temu ‘Psihološka analiza’ tj Psihologija tržišta [smiley1]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Odlična ideja!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Dobar i prihvatljiv prijedlog

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

potpisujem…

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

Ja sam za i “moj brat Robert takoder…”

Knjige i kava

Dobra ideja , bilo bi mnogim sadasnjim a i buducim korisnicaima od pomoći.

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ja sam za *** obrisano ***

Već sam potvrdio na temi FA, ali nije na odmet da ponovim. DA, mislim da je jako dobra zamisao.

slažem se ko lego kockica

New Report

Close