Izlazne ankete: Grabar Kitarović dobila 51,4 posto glasova, Josipović 48,6 posto!

Naslovnica Forum Komentari članaka Izlazne ankete: Grabar Kitarović dobila 51,4 posto glasova, Josipović 48,6 posto!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sanader je Hrvatsku koštao 100 milijardi kuna. Vidjet ćemo koliko će je koštati tandem kolinda-karamarko.
Ali narod je uvijek u pravu. Što su zaokružili točno to će i dobiti

Loki

Boga mi UDBAjugend su nas kostali 90 miljardi kuna u 3 godine. Znaci gore od ovoga tesko da moze.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kolektiviziranje prica o lopovluku su promašena…to je uvijek individualna krivica a to potvrdjuju i slučajevi Merzel i Sabo koji su tobože u “poštenoj” stranci. Uostalom Sanader je već godinama u zatvoru. A bogme i imenjak mu Ivo Josipović isto ima putra na glavi u raznim aferama od Zampa do Komercijalne banke ali nije bilo dosad političke volje da se to istrazi a i mediji ga štite. Zato se toliko grcevito i bori da ostane u fotelji

Takp ke još malo…. još 0.5%

Ajno lopovi!!!

Loki

izlazne ankete na reprez.uzorku od 10.000 birača su realne i ako rezultat na kraju bude drugačiji, onda se gadno muljalo s glasovima! izlazne ankete kažu da gđa. Kolinda pobjeđuje sa oko 51%. zato, čestitke prvoj hrvatskoj predsjednici

Ignore: KressoM, delux

Sramota je da web stranica drzavnog izbornog povjerenstva ne radi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Točno, to je najveća sramota.
Da li je itko uspio uopće učitati stranicu izbori.hr iza 20.05
I sramota da nemaju na naslovnici iskazan broj obrađenih listića.

Loki

ministar matic :

oni-koji-navijaju-za-kolindu-zele-u-19-stoljece

Koliko mržnje siju na TV neuspješni Kukuriku ministri Maras , Vrdoljak , Matić.

Milanović : “Ili mi ili oni”

http://www.index.hr/vijesti/clanak/matic-oni-koji-navijaju-za-kolindu-zele-u-19-stoljece/794476.aspx

Gotovo je.

Kolinda je pobjedila!

.

Glasaći su odlućili , došlo je vrijeme Josipoviću i Milanoviću za PRAVI PUT u roportarnicu povijesti.

.

Meni je najveća sramota dolazak četnika u Lastinim autobusima dok se ove jadnike iz BIH kao stoku na sve načine nastoji neutralizirati.

izbori.hr proradila i lopovi u vodstvu..
očekivano…
i vidi kako sada dobro radi učita se svaki put

no lijepo da će nam dijaspora izabrati predsjednika
to mi je odmah milo u srcu

Loki

VL:
Ne znam tko je to Josipoviću savjetovao,
jer slika je bila kao da stariji sijedi muž maltretira neposlušnu mladu ženu, no možda je predsjednik nasjeo na one viceve da gđa Kolinda ima m… pa je u njoj prepoznao alfa mužjaka i navalio štititi stado.

.

Na HRT2 – Osveta Sitha 🙂
Prepusti se Tamnoj strani 🙂

Loki

Pobijedila ona ali prvo gazda govori…
Da se zna tko je glavni
A ti samo šuti i izgledaj lijepo i smij se..

Loki

New Report

Close