Jean Marie Le Pen: Žao mi je, ja nisam Charlie

Naslovnica Forum Komentari članaka Jean Marie Le Pen: Žao mi je, ja nisam Charlie

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

i ima pravo, to je puno složenije nego što to ijedan mainstream medij želi prikazati i par svjetlosnih godina udaljeno od crno-bijelog tumačenja.

predsjednik-mladezi-hcspa :

naslovnice-charlie-hebdoa-su-odvratne

vlast-se-trebala-obracunati-s-njima

” Autor u članku s naslovom “Podržavate Charlie Hebdo?
Promislite još jednom nakon što vidite ove naslovnice! (18+)” sugerira da su karikaturisti i novinari magazina umjesto satire širili govor mržnje, što ilustrira naslovnicima tjednika, na kojima su karikature.

Iako Čirko ponavlja ustaljene i ustajale argumente desnice, on ide korak dalje, pa kaže da je “vrlo opasno, nepromišljeno i vrlo štetno sada izražavati neku posebnu potporu magazinu Charlie Hebdo.”

” Počast i tuga za nevino ubijenim ljudima – da, no potpora najgorem i najgnjusnijem obliku govora mržnje u ime slobode govora i slobode medija – nikako!
Djelatnost magazina Charlie Hebdo nema nikakve veze s novinarstvom i slobodom izražavanja,” ocjenjuje pravaš u svom članku i nastavlja:

“Glavni krivac za parišku tragediju je francuska vlast koja se s govorom mržnje magazina Charlie Hebdo nije obračunala još davnih dana.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-mladezi-hcspa-naslovnice-charlie-hebdoa-su-odvratne-vlast-se-trebala-obracunati-s-njima/794306.aspx

.

Vaš link …

free flow information


predsjednik-mladezi-hcspa :

naslovnice-charlie-hebdoa-su-odvratne

vlast-se-trebala-obracunati-s-njima

Ako sutra dodju na vlast u Hrvatskoj reci ce da je ono sto se pise na forumu poslovni.hr odvratno i da se treba obracunati sa onima koji pisu tamo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ako sutra dodju na vlast u Hrvatskoj reci ce da je ono sto se pise na forumu poslovni.hr odvratno i da se treba obracunati sa onima koji pisu tamo.

Nije mi jasno , tko ako dođe na vlast ?
HČSP ?
Islamisti ?

.

papine-izjave-o-napadu-na-charlie-hebdo-nece-se-svidjeti-svakome

Papa Franjo je komentirao napad na Charlie Hebdo, a ono što je rekao moglo bi povrijediti osjećaje jednog dijela javnosti.

Papa Franjo u četvrtak je izjavio kako postoje granice slobode govora, osobito ako se njime vrijeđa ili ismijava nečiju religiju.

Papa je dao izjavu o napadu na Charlie Hebo na svom putu prema Filipinima.

Kako bi opisao što želi reći, usporedio je redakciju Charlieja Hebda s Albertom Gasparrijem, zaduženim za organizaciju papinskih putovanja.

“Ako bi mi moj dobar prijatelj dr. Gasparri opsovao majku, mogao bi očekivati udarac”,
rekao je papa Franjo i dočarao situaciju glumeići udarac u njegovom smjeru.

“To je normalno.
Ne možete provocirati.
Ne možete vrijeđati vjeru drugih.
Ne možete ismijavati vjeru drugih”,
rekao je papa Franjo.

http://danas.net.hr/svijet/papine-izjave-o-napadu-na-charlie-hebdo-nece-se-svidjeti-svakome

.

Francuzi nemaju lignju koja bi pričala o ekstremnoj desnici u stranim zemljama iako ona kod njih postoji, dok kod nas ne! Ali mi imamo lignju…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

akceleracija “extremizma”

Vaš link …

Vaš link …

free flow information

politicari-jednoglasni

nema-te-cijene-koju-nismo-spremni-platiti-da-zastitimo-nas-nacin-zivota

http://www.dnevno.hr/humor/karikature/142421-politicari-jednoglasni-nema-te-cijene-koju-nismo-spremni-platiti-da-zastitimo-nas-nacin-zivota.html

.

ZAŠTO SU ŽIDOVI ZAŠTIĆENI?: U kvazi slobodnom Charlie Hebdou preporučljivo sablažnjavati Isusa, ali Židovi se ne smiju dirati?

Vaš link …

free flow information

Hebo ih Charlie i seruckanje po svemu i svacemu pod motom slobode govora,satire i demokracije. Demokracija je pravo,ali i obveza. Jasno pola ih nece ovo razumjet,ali nije ni bitno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ne možete provocirati.
Ne možete vrijeđati vjeru drugih.
Ne možete ismijavati vjeru drugih”,
rekao je papa Franjo.

.

Vaš link …

free flow information

“NAMJERNO PREŠUĆENO: Saznajte tko je pravi vlasnik Charlie Hebdoa – časopisa koji je profitirao na masakru vlastitih novinara!”

Vaš link …

Gmazolika obitelj Rothschild [emo_palacd]

free flow information

New Report

Close