‘Ozdravili smo gospodarstvo, imamo lijek i za građevinu’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Ozdravili smo gospodarstvo, imamo lijek i za građevinu’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koji skup klaunova sa ciljem guranja narodu krafni u oči! Očigledno po naređenju i za predizborne svrhe!Patetično!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ovo je muppet show ili ???????
da nisu izbori ubrzo ???

konzilij od 3,5 doktora i 1,5 lekara

Projekte koje Grčić gura su oni projekti za koje dobiva lovu odnosno od kojih ima osobne koristi. Ko da ne shvaćamo, a projekti koji stvarno koriste narodu i državi stoje u ladicama i čekaju neku 2278.godinu.

Operacija uspjela. Pacijent umro.

Lijek za građevinu zove se Gradspirin. Učinkovito otklanja bol …

Gdje g. Grcić živi? Ova vlast je dokazala nesposobnost i nesnalaženje, nemaju pravu misiju i viziju kako bi trebalo izgledati hrvatsko gospodarstvo.
Nisu definirali i iskomunicirali prave vrijednosti i poteze koje će nas tamo dovesti!

Ako je uvođenje PDV-a na građevinsko zemljište po stopi u visini od 25% (umjesto po selektivnoj stopi od dosadašnjih 5%) jedan od lijekova iz te ordinacije, nazdravlje.

kada nas je Grčić tako lijepo ozdravio, sada se bezbrižno možemo prijaviti kod Bozanića za bolesničko pomazanje

A koji likovi majko mila….pa čim se oni dopingiraju…Ovo meni liči na ispiranje mozga u dvorani Jehovnih svedoka…..??? Pa oni nisu sposobni voditi poljoprivrednu ljekarnu a kamoli državu…koje budaletine…?

Koja bezočnost, koji nemoral, koji pokvareni i lažljivi političari.
Već su vas provalile i niže životinjske vrste (spužve i moruzgve) da ste obično smeće.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Dvadeset kilometrara dalje je Slovenija, pa svi vi, koji mislite da ste sposobni za business, a drzava vas koci, izvolite to pokazati. Od toliko negativnih stavova, zdrav covjek dobije proljev. Izgleda da ovaj narod jos ne shvaca, da je on taj, koji MORA peruzeti inicijativu, biti inovativan i kreativan. Prije par dana sam bio u Zagrebu i vidim ljude u eksluzivnim cafe-ima, kako piju latte macchiato, puse skupe cigarete, igraju se sa iphone 6 i pljuju drvlje i kamenje po vladi i drzavi. Kad bi ja tako radio i cekao da mi njemacka drzava rjesava moje osobne poteskoce, vec odavno nebi imao ni za kruh. Hrvatska je devastirana neradom, neodgovornoscu i flegmom. Dosta sam star, da bih mogao tvrditi, da ovaj narod, svojim ponasanjem i svojom neodgovornoscu, nista bolje nije ni zasluzio.

Ma Grcic je kralj. On od 100 banaka u Hrvatskoj uspije ulozit pare od ekonomskog fakulteta na jedinu koja je imala veliku sansu za propast. O tome je po Splita govorilo godinu dana prije propasti,ali vjeciti optimista je i tu uspio pogubit 5 miljona kuna.Jednom rjecju kralj ekonomije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Josipović 5 godina na čelu Hrvatske “šarene laže”:

Hrvatska-na-dnu-europe

jedina-bez-oporavka-i-u-2015.

HRVATSKA prema raznim ekonomskim pokazateljima spada među najlošije zemlje Europske unije.

Jedan od kroničnih problema u Hrvatskoj je visoka stopa nezaposlenosti.

Nezaposlenost iznosi oko 16 posto po čemu smo treći u Europi iza Grčke i Španjolske.
Sve ostale europske zemlje imaju manju stopu nezaposlenosti, uključujući Cipar i Portugal koje su pretrpjele teške udare globalne financijske krize.
Što se tiče zemalja iz okruženja, Mađarske i Slovenije, u obje je nezaposlenost gotovo dvostruko manja nego u Hrvatskoj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-na-dnu-europe-jedina-bez-oporavka-i-u-2015/793594.aspx [index.hr]

.

New Report

Close