Josipović prihvatio zahtjeve Udruge Franak

Naslovnica Forum Komentari članaka Josipović prihvatio zahtjeve Udruge Franak

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovo jasno pokazuje koliko smo mi daleko od demokratske kulture. Josipović je sada samo tehnički predsjednik i budući da se natječe za novi mandat ne može raditi ovakve stvari jer ih de facto radi u sklopu predizborne kampanje, a ne kao predsjednik.

A zasto su obrisani komentari?? Na poslovnom ocito jedino mozes iznosit misljenje sto je u skladu sa statutom KPJ. U suprotnom slijedi brisanje,ali koliko god brisali ne mozete obrisati gadljivost postupaka sadasnjeg predsjednika. On bi sada sve prihvatio,i da mu je majka ustasa,a otac partizan,da ga horda crnaca hebe u bulju… Sve za Vas glas. Nas drIvo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Moderatori sram vas bilo što nam brišete postove.
Neobjektivni ste.
Brišete samo naše postove koji upozoravaju na lažljive izjave političara.
Pa pogledajte koliko lažljivih tekstova imate.
Zar vi ne vidite da je sve u funkciji laganja o uspjesima (do izbora) a svi pokazatelji u Hrvatskoj su u padu.
Frenkie je u pravu , glavni kriterij vam je statut KPJ.

.

u večerašnjem sučeljavanju Ivo nije iznio niti, jednu stvar vezanu za budućnost države, lutao je između ’94-2010, doduše nešto veseliji nego inače, kao da je bio kod Bareta na domjenku prije nastupa

Bio je tragikomican neprestanim kimanjem glave,pokretima ruku i oblizivanjem…očito je bio na seansama za javni nastup, to glumatanje ne lici ninasta. Stalno mantra o Sanaderu a on kao postenjacina…izvukao sav novac iz Komercijalne banke dok svima ostalima to nije bilo moguće. To je ta njegova nova pravednost.

ovakvog beskicmenjaka hrvatska jos nije upoznala !

U posljednje dvije godine NITI JEDAN predsjednik iz demokratskog svijeta nije došao u posjet Predsjedniku Republike Hrvatske.

Hrvatski predsjednik otišao u posjet SAD-u i nije ga htio primiti predsjednik SAD-a.

To je sasvim dovoljno za vidjeti kakav je predsjednik bio.


U posljednje dvije godine NITI JEDAN predsjednik iz demokratskog svijeta nije došao u posjet Predsjedniku Republike Hrvatske.

Hrvatski predsjednik otišao u posjet SAD-u i nije ga htio primiti predsjednik SAD-a.

To je sasvim dovoljno za vidjeti kakav je predsjednik bio.

ali je zato vrlo vjerojatno, u velikoj tajnosti, za vrijeme posjeta Beogradu kod Tadića, posjetio grob svoga “pješčanog” vrhovnog zapovjednika

Televiziji je ovo zadnja prilika da me uvjeri za koga bi glasal…

a ja već otprije znam za koga ne bi !

.


Televiziji je ovo zadnja prilika da me uvjeri za koga bi glasal…

a ja već otprije znam za koga ne bi !

Eto i mene, Pero7, ako nas ne izbrišu

Ima jaku podršku srpske manjine ali sumnjam da ce mu to biti dovoljno..gomile njegovih imovinskih afera tek se ponekad samo spomenu u medijima a da se nijedan važniji medij time nije ozbiljno pozabavio, da čovjek koji je čitav život profesor i sad predsjednik tj non stop na državnom proračunu ima arhipelag ogromnih stanova

New Report

Close