‘Situacija nije loša. Izvoz nam raste, kao i industrijska proizvodnja’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Situacija nije loša. Izvoz nam raste, kao i industrijska proizvodnja’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Biskupi su vrlo blagi u svojim reakcijama u odnosu na to koliko je bezobrazna i militantna ova vlada. I naravno da ih između ostalog zanima imovina Crkve koju je “u ime naroda” otela Partija kojoj je SDP pravni sljednik.

Znači odobrava Vrsni Pusić zračni taxi do Ankare..kao sto je i Vargi odobravao vožnju s vozačem na skijanje. A zašto? Zato sto on to isto radi i to još u puno većem opsegu…ono malo sto javnost sazna je skretanje aviona iz Sarajeva na Krk,skijaški vikendi po Austriji…sigurno nije isao na magarcu na skijanje nego galantno kao i Varga na teret proračuna

ŠARENA LAŽA :

vecernji:

glogoski-premijer-laze-on-je-trazio-taj-sastanak

Bilo je upravo suprotno, sastali smo se na njegov zahtjev – tvrdi Đuro Glogoški, predsjednik Udruge 100-postotnih hrvatskih ratnih vojnih invalida

http://www.vecernji.hr/hrvatska/glogoski-premijer-laze-on-je-trazio-taj-sastanak-982401

.

možda sam na tragu rješenja premijerovih problema,vezanih za gospodarsku situaciju, obzirom da mu je omiljeni časopis za čitanje The Economist, mislim da je samo problem što ništa ne zapamti, vrijeme je za Ginko

Izvrsno Zorane, ali ljudi i dalje preživljavaju a NE žive! Projekata i ideja mladih za investicije imaš samo da pogledaš na svoj email.


Znači odobrava Vrsni Pusić zračni taxi do Ankare..kao sto je i Vargi odobravao vožnju s vozačem na skijanje. A zašto? Zato sto on to isto radi i to još u puno većem opsegu…ono malo sto javnost sazna je skretanje aviona iz Sarajeva na Krk,skijaški vikendi po Austriji…sigurno nije isao na magarcu na skijanje nego galantno kao i Varga na teret proračuna

Morate shvatiti da oni to namjerno rade. Oni namjerno urusavaju Hrvatsku u ekonomskom, politickom, demografskom, kulturnom, vojnom i svakom drugom pogledu a to rade iz mrznje prema Hrvatskoj cije postojanje ne mogu podnijeti.

Hrvati su neuki i nesposobni.

ljudi, pa vi toliko mrzite ovu državu kad ovako huškate protiv vlasti? toga nema nigdje…pa njih je izabrao narod. izvolite na izbore ako niste zadovoljni ali ovako ne možete pisati jer time pljujete 60% hrvata koji su ih izabrali. odmah da znate, ja na izbore ne izlazim jer znam da su sve političke opcije iz iste kuhinje. no vi ste maloumni pa to ne shvaćate. zato ispadate ovdje blentavi…i sinčić i kolinda i kujo i ivo – sve je to ista ekipa. vas boli što je UDBA omogućila stvaranje ove države…to vas najviše smeta…

...povijest se ponavlja...

@ Bulja i ostali

Ne ruše ONI državu već samo nastavljaju politiku koja je već 20+ godina prisutna.
To znači da još nismo dostigli predratnu potrošnju struje, imamo 2 Miga koja vučemo traktorima i 70 tenkova, hrpu ološa po bankama i osiguranjima (stranim plaćenicima), i jedno 50-100 tisuća lažnih tzv branitelja, lažnih prevaranata i lopova kakvi su u ovim fondovima i na burzi.
Kako objašnjate ljude koji su došli iz selendri Hercegovine, Zagore i sličnih zabiti i u par godina došli do bogatstva ( bez obiteljske pozadine, znanja i trunke poštenja te sve rasuli šta se moglo. Osobno znam za desetke takvih.
I to nije učinio SDP već HDZ, a ovaj bijednik Milanović samo nastavlja politiku formiranu 90 tih. I ostavite se više komunizma i Tita jer je on sa svojim suradnicima, bili oni Srbi ili ne, napravio čudo od svih ovih “čobanskih ” naroda. Ti njegovi suradnici- “zločinci” su bili svjetski kalibar za ovu bijedu od vlasnika pizzerija, šofera, vlasnika kafića i sličnih ništarija koji od 90 te pod krinkom hrvatstva ruše sve ispred sebe.Malo pročitajte pa onda pišite, a ne samo gledat jel neka dionica pala ili narasla, ili čitat dnevno.ht. I onda se pitaš kako se neko srami ove države. Znam tko se ne srami, pa recimo ovi šta su u “dealu”.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@ Sasha76

“I naravno da ih između ostalog zanima imovina Crkve koju je “u ime naroda” otela Partija kojoj je SDP pravni sljednik.”

Partija je mila majka prema ovima šta već 2000 godina se služe lažima i kradu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Izvrsno Zorane, ali ljudi i dalje preživljavaju a NE žive! Projekata i ideja mladih za investicije imaš samo da pogledaš na svoj email.

Nije mi jasno zbog cega saljete idejae za investicije Milanovicu. On je predsjednik vlade a ne investicijske banke.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Situacija nije loša; totalno sam uništio državu i još sam premijer, čak ih i moja Sanja j..e u zdrav mozak, da ne znaju ni jesti


@ Bulja i ostali

I ostavite se više komunizma i Tita jer je on sa svojim suradnicima, bili oni Srbi ili ne, napravio čudo od svih ovih "čobanskih " naroda.

Drago mi je da si ovo napisao i time se prokazao. Tvoji dragi narodi i narodnosti su došli iz različitih sredina. Slovenci i Hrvati su došli iz civilizirane Austro-Ugarske koja je u to vrijeme bila jedna od najrazvijenijih država svijeta. Ostali narodi ili narodnosti (kojima očito pripadaš) su došli iz Osmanskog carstva. Mislim da nije potrebno pisati o kvaliteti i načinu života u ta dva carstva.
Uprav nama (Slovencima i Hrvatima) je napravljena najgora država gdje smo morali civilizirati tu tvoju opančarsku rulju koja je ubijala posjednike kako bi im otela imovinu i zakonski se useljavala u nju. Da ne spominjemo intelektualce koji su bili ubijani samo zato jer su im tvoji opančari bili inferiorni pa ih nisu mogli podjarmiti pod svoju opančarsku ideologiju.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Šarena laža za Josipovića:

SDP Kukuriku “šarena laža” koja će potrajati cijeli ovaj tjedan do kraja predsjedničkih izbora.

.

@ Bulja

Dečko ja dolazim iz jedine prave regije u ovoj državi a to je obala i to iz Dalmacije. Moji su na moru doslovno 550 godina( 100% Hrvat) i apsolutno me ne zanimaju druge regije u Hrvatskoj osim Dalmacije i općenito obale. Znam šta je grad iz kojeg mi je otac bio do 90te kao najrazvijeniji i koji je BTW ostvario prvu pobjedu u ovom ratu,a sad je na rubu propasti (gospodarski i demografski) zbog tih Hrvatina koji su isti ko Srbi na koje se vadiš i koji su bili pod turskom čizmom jedno par stoljeća. I BTW Turci ga nikad nisu osvojili. Pričaj mi o Slavoniji iz koje je Tito potjerao Volksdeutschere i dovukao Herecegovce i Zagoru i onda ih proglasi pravim hrvatskim krajevima. Recimo danas je u Požegi 90% populacije iz Hercegovine. Zanima me odakle si ti pa si ovako zadovoljan ovom državom. Malo prouči povijest, obrazuj se tko je u konačnici bio glavni u razbijanju Austro-ugarske i tko je podržavao ideje južnog slavenstva. Ako misliš s mnom o nečem pričati prvo se malo pripremi a ostavi se dnevno.hr i sličnih portala.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close